Можливість спілкуватися увесь рік, якщо передплатити газету до 25 грудня

11/12/2013

Таку можливість отримають наші читачі, якщо встигнуть передплатити газету «Рідне село Україна» до 25 грудня 2013 року.
До того ж спілкуватися можна не лише з працівниками редакції, зателефонувавши або написавши листа, а й іншими нашими читачами: написавши до редакції чи самому авторові (бо не рідкість, коли ми вказуємо контактні дані авторів).
Щоб почути ваш голос, враження, точку зору, ми у цьому році запровадили нові рубрики: «Життя як воно є», «Дорожні спостереження», «Життєві байки», «Селянин – селянинові». Аби проявилися творчі здібності наших читачів, з’явилася рубрика «Хата-читальня». Дякуємо тим, хто відгукнувся.
У наступному році редакція не відмовить своїм читачам у безкоштовних оголошеннях. Шукаєте або пропонуєте роботу? Продаєте або купуєте техніку, саджанці, насіння? Будь ласка, на останню сторінку до рубрики «Об’яви рідного села». На прохання наших читачів ми готові зробити ще один розділ «Познайомлюся». Про тих, хто знайде свою другу половинку, залюбки напишемо нарис – історію знайомства.

І, звичайно ж, відбуватимуться розіграші різних призів. У планах запропонувати вам газову плиту, сівалку, культиватор тощо. Може, колись і до трактора доживемо!

З 2014 року вартість передплати дещо зросла: якщо раніше на 1 міс. вона становила 4,01 грн, то тепер 4,30 грн. Сталося це через збільшення вартості послуг «Укр-пошти». Відповідно, за 3 місяці ви тепер маєте сплатити 12,90 грн, за 6 місяців – 25,80 грн, 12 місяців – 51,60 грн. Виходитиме газета у 2014 році, як і поточному, двічі на місяць.

До речі, з 2014 року ми починаємо продавати газету в роздріб – у сільських поштових відділеннях. Однак процес це неквапливий, тому пропонуємо все ж таки передплачувати. Не встигли цього зробити у грудні – зробіть у січні, лютому і так далі. І спілкуватимемося!