Шановні аграрії, селяни, працівники галузі! Вітаю вас із Днем працівників сільського господарства!

1-2.jpg

Уряд розділяє з Вами радість цього свята. Від імені всього керівництва держави дякую за Вашу щоденну нелегку працю.

Цього року трудові будні аграріїв були нелегкими. Ви виходили в поле, коли на ньому ще були сніги. Ви збирали врожай у щоденні дощі. Коли ми бачимо на полицях магазину хліб, ми пам’ятаємо, що саме Ваші руки знають його справжню ціну.

Вже декілька років Уряд та аграрій були надійними партнерами. Завдяки цьому, ми забезпечили продовольчу безпеку, збирали рекордні врожаї та вивели Україну в лідери світового виробництва сільськогосподарської продукції.

Окрема подяка за успішну працю нашим тваринникам. Покращилися тенденції молочного та м’ясного скотарства, а вітчизняне птахівництво вийшло на провідні позиції у світі. При цьому, щороку підвищується якість продукції, виробленої в українському селі.

Низький уклін дрібним і середнім товаровиробникам, фермерам і одноосібникам. Зберегти українське село на основі дрібного товаровиробника – це першочергове завдання, поставлене нам Президентом України. Надання їм державної підтримки − головний вектор економіки. Він чітко простежується у Стратегії розвитку аграрного сектору економіки до 2020 року.

У цей день щиро дякую вам за віддану любов до української землі. Хай ваші ниви обходять стороною природні стихії, а врожаї будуть щедрими. Міцного здоров’я вам та вашим родинам, щастя та злагоди в кожну домівку!