Газета стане товще за ті самі гроші

Шановні наші! Якщо ви й надалі плануєте спілкування з нами, не забудьте передплатити газету «Рідне село» на друге півріччя 2013 року – з липня і до кінця року. Щоб не проґавити час, зробіть це вже наприкінці травня або на початку червня, оскільки терміни передплати у сільських, районних і обласних поштових відділеннях різні – від 5 до 15 числа.
Дякуємо тим, хто вже оформив передплату. Таким чином, сьогодні тираж нашого видання становить понад 60 тисяч примірників за один вихід. Ваша активність дозволила редакції з другого півріччя 2013 року планувати збільшення шпальт з 12 до 16. Якими саме будуть номери з липня, ви можете уявити, гортаючи сторінки цього № 10. Вважайте це нашим пілотним проектом.
Як нині, ми і надалі виходитимемо двічі на місяць.
Вартість передплати у 2013 році попри збільшення шпальт залишається та сама:
1 міс. – 4,01 грн
3 міс. – 12,03 грн
6 міс. – 24,06 грн.
Стали традиційними і залишаються такими розіграші серед передплатників. Черговий стартує сьогодні, 22 травня. Головний приз – морозильна камера, а подробиці читайте на стор. 16.
Та, крім узвичаєного, буде і дещо новеньке. Це передусім рубрики. Одну ми анонсуємо в цьому номері. Вона називається «Віддам у добрі руки» і присвячена безкорисливій взаємодопомозі селянина селянинові (стор. 16). Рубрики «Шукаю половину» і «Будьте здорові!» започаткуємо в липні. В останній фахівці розкажуть, що слід враховувати при харчуванні, лікуванні та спілкуванні один з одним, бо емоційне та психологічне здоров’я – невід’ємна частина здоров’я фізичного. Чи не так?
Словом, до зустрічі!

Олена Сухорукова,
головний редактор