А ви вірші друкуєте?

04/07/2012

Не пам’ятаю газети, щоб час від часу не лунало у слухавці: «Ви вірші друкуєте?» Не оминуло це питання й «Рідне село».
Беруся пояснювати творчій людині на тому кінці дроту, що газета у нас маленька, виходить лише двічі на тиждень, а інформаційних матеріалів багато – хіба можна у такій тісняві знайти місце ще й для римованих рядків? А днями запропонували прозу. «Перепрошую, але не формат нашої газети», – відповідаю вживаною серед моїх колег фразою. «А можна надіслати тільки для відгуку?» – питають. – «Ну, добре, надсилайте!».
Ветеринар за фахом, чоловік і батько двох дітей Василь Усатенко працює нині на Полтавщині. Схоже, що Бог не обділив цю людину ані щодо професійного хисту, ані літературного. Принаймні, я читала його оповідання з інтересом.
Пише він, як правило, про те, що добре знає, – про тварин, відносини людей і тварин у побуті, в умовах промислового утримання. Має ліричні твори, фантастичні і навіть детективні.
Я запропонувала Василю дописувати нам як ветеринарові. Він відгукнувся, і його корисні поради, з якими ви можете ознайомитися, виявилися таки цікавими і корисними…
А коли редакція отримала лист із проханням опублікувати слова і ноти пісні «Моє рідне село», стало зрозумілим: ні, не можуть наші читачі задовольнятися прозою життя, їхнє серце просить поезії, пісні! Тож ми замовили фахівцю музиканту записати ноти, і у наступних номерах обов’язково виконаємо замовлення з міста Кременець Тернопільської області.
Крім того, на сайті газети з’явиться рубрика «Творчість наших читачів». І незабаром ми відповідатимемо всім творчим натурам так: «Наш сайт до ваших послуг!».

Олена Сухорукова