Хто володіє інформацією…

…Той володіє світом. Ці слова належать Натану Ротшильду, а сказані вони були після того, як голуби, якими захоплювався Натан і його брат Якоб, першими принесли їм звістку про поразку Наполеона під Ватерлоо. Це дозволило братам-банкірам виграшно зіграти на Лондонській та Паризькій біржах і стати володарями більшої частки британської економіки.
Звісно, сьогодні голуби нам ні до чого, адже є сучасні засоби інформації. І якщо їхні повідомлення не зроблять вас володарями світу, то принаймні господарями ситуації вже напевне. Для цього ми й видаємо газету «Рідне село» та закликаємо вас, шановні читачі, взяти участь у передплатній кампанії на друге півріччя, яка вже розпочалась (умови - на останній сторінці).
Приміром, є державні програми з компенсаційними виплатами - частковими (скажімо, при відгодівлі бичків на м’ясо) та стовідсотковими (при закладанні садів та виноградників). Та чи багато читачів знають про їхнє існування? Як свідчить наш досвід, - на жаль, ні. От і стукають люди роками у відчинені двері.
Тож у наступних номерах обіцяємо вам розповідати про нове у державній політиці, відповідати на запитання правового змісту, допомагати порадами щодо вирощування сільгоспкультур і худоби, бо маємо можливість звертатися до фахівців з будь якого напряму, ставити запитання працівникам профільного міністерства, у тому числі й міністрові, відвідуючи прес-конференції за його участю.
Ми раді вислухати вас по телефону, отримати вашого листа електронною чи звичайною поштою (дані на останній сторінці газети). Надсилайте свої нотатки, фотографії, робіть зауваження, діліться власними агротехнологіями, кулінарними рецептами.