Залишився місяць, не втрачайте свого шансу!

Під час загальних зборів Асоціації сільських та селищних рад до присутніх звернулася працівник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ з інформацією про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, що проходить дев’ять років поспіль. Участь у ньому може взяти будь-яка громада. Кошти виділяються з держбюджету: у 2011 році – 25 млн грн, у 2012 році – 26,6 млн гривень. Хіба не чудово? Та, відверто кажучи, є й те, що здивувало: певна сума невикористаних коштів щороку повертається до держбюджету. І це за ситуації, коли сільським та селищним радам катастрофічно не вистачає грошей на освітлення вулиць, індивідуальні котли, прокладання доріг, ремонт об’єктів соцкультпобуту, вирішення екологічних питань та багато іншого.
За умовами конкурсу, одна сільська чи селищна рада може отримати до 100 тисяч гривень.
У 2010 році переможцями проектів стали 123 ради, серед яких 61 сільська та селищна, у 2011 році серед 130 переможців – 66 сільських та селищних рад. У повному обсязі використали державні кошти та реалізували проекти у Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Одеській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій та Чернігівський областях.
Тож якщо ви вже маєте готовий проект поліпшення того чи іншого об’єкта, терміново звертайтеся до дирекції конкурсу за телефоном: (044) 285-77-58 чи електронною поштою: fond713@ukr.net, адже у вашому розпорядженні тільки місяць. Реєстрація проектів триває до 15 червня. Ваша громада не повинна втратити свого шансу!
Ніка Серьогіна