Привітання із Новим 2013 роком та світлим Різдвом Христовим!

NG.jpg

Дорогі друзі! Шановні аграрії!
Прийміть мої найщиріші вітання із Новим 2013 роком та світлим Різдвом Христовим!
Ці свята знаменують, з одного боку - завершення певного етапу в житті кожного, коли ми підводимо підсумки зробленого. З іншого боку, вони свідчать про народження нового часу, дають нам нові надії та сподівання. У році, що минає, роботу українських аграріїв неодноразово відзначали і Президент України і керівництво Уряду. І дійсно – в нас є результати, якими ми можемо пишатися. Ми прожили непростий, але вдалий рік. Незважаючи на погодні випробування, українські аграрії зібрали достойний урожай. Виростили для українців достатньо і хліба, і до хліба! Вперше вдалося отримати позитивні тенденції у галузі тваринництва, досягти зростання виробництва тваринницької продукції. Також є успіхи і у харчовій промисловості. Аграрна галузь стабільно залишається наповнювачем державного бюджету, і ці надходження щороку зростають. Україна вкотре довела, що є сильною аграрною державою, яку поважають у світі.
У цьому році ми реалізували низку новаторських ініціатив, які дали поштовх для розвитку всього сільського господарства та сільських територіальних громад. Тож маємо бути певними, що будь-які труднощі є плинними. Українці - працьовитий і талановитий народ, який, об'єднавшись навколо єдиних цінностей, зможе збудувати сильну країну.
Нехай рік наступний буде щасливим і успішним для кожного з нас і для всієї країни. Нехай новорічні світлі свята сповнять наші серця радістю й новою надією, принесуть у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок. У ці святкові дні бажаю вам щедрого святкового столу та багатої куті! Зичу вам та вашим родинам Божого благословення, міцного здоров'я, щастя, оптимізму, успіхів, здійснення мрій і сподівань!