Шановні аграрії! Селяни! Трударі! Щиро вітаю вас з Днем працівників сільського господарства!

1-2.jpg

Для України - це одне з найважливіших державних свят. Це визнання державою вашої нелегкої праці і подяка вашим рукам, які знають справжню ціну хлібу. Аграрний сектор економіки тому й називається базовим, що складає основу життя держави та добробуту її громадян, забезпечує стабільність і впевненість у майбутньому.
Низький уклін усім хліборобам за щедрий коровай на столі. За трудові будні, які, незважаючи на нелегкі погодні умови, вінчаються успішним завершенням сільськогосподарського року та добрим урожаєм.
Вперше за роки незалежності вдалося зупинити спад поголів’я великої рогатої худоби та наростити виробництво молока. У цьому році експорт сільськогосподарської продукції становитиме 18 мільярдів доларів США. Україна є лідером на світовому зерновому ринку, ринку олії та олійних культур. Також динамічно нарощується експорт овочів, фруктів і ягід.
Потужний поштовх для розвитку отримала сільськогосподарська кооперація. А фокус державної підтримки перенесено на дрібних товаровиробників та одноосібні селянські господарства. Завдяки вітчизняним аграріям полиці наших магазинів дедалі наповнюються високоякісними українськими продуктами.
Запевняю вас, що ефективна державна підтримка і надалі буде спрямована на вирішення проблем українського села, стимулюватиме конкурентоспроможність вітчизняної продукції.
У цей день щиро дякую вам за віддану любов до української землі!
Хай природні стихії обходять стороною ваші ниви, а врожаї будуть щедрими!
Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя та злагоди в кожну домівку!

Микола Присяжнюк,
міністр аграрної політики та продовольства України