Ми – Ваш голос

10/10/2012

Як не крути, а людина створена, щоб діяти. Не занурюватися в нудьгу, не плекати пасивність, а працювати, спілкуватися, пізнавати нове, навіть шукати істину. І все це виключно з тієї ж причині, що «під лежачий камінь вода не тече».
Оскільки газета – це місце, куди завжди та просто можна зателефонувати, щоб поділитися думками, поставити запитання, поскаржитись на долю чи на когось, редакція зазвичай у курсі настроїв селян та їхніх справ. А справи такі, що нерідко телефонують зі сльозами. Одні дотацію не можуть отримати третій місяць поспіль, хоча для цього достатньо трьох тижнів, інших змусили заплатити за ідентифікацію не 19,80 гривень (за тарифом, який діятиме до 31 грудня 2012 року), а більше, нібито і не відбулося ніякого зниження. Треті обурюються тим, наскільки мляво розвертаються в бік людських проблем деякі сільські голови та місцеві чиновники, ну просто жах.
У цьому ми й самі щоразу пересвідчуємося, коли телефонуємо до них із приводу читацьких запитів. Але хочемо вас запевнити, рух після наших дзвінків пожвавлюється, і навіть деякі питання вирішуються. Тож не соромтеся, шановні, набирайте наш номер: 067-549-59-40. Пам’ятайте, що ми – ваш голос.

Олена Сухорукова