Удавчик став кращим помідором року

IMG_0615-30387.jpg

– Цей рік був дуже врожайний на томати в нашій східній зоні. А от у центральних областях з помідорами було погано, – говорить Роман Крутько, старший науковий співробітник Інституту овочівництва і баштанництва НААН України. – Переконався в цьому на Київській дослідній станції. Там багато дощів без сонця. У нас дощі лили по липень, а далі стояла сонячна погода. Тому цей рік за врожайністю був найкращим порівняно з останніми п’ятьма роками.

За час заснування інституту українські науковці створили 78 сортів і гібридів помідорів. За два минулі роки вивели сорти Топаз і Мокка. Два-три роки вони проходять сортовипробування в Київському інституті експертизи й потім їх заносять до реєстру. Мають вийти на ринок наступного року. Топаз із круглими червоними плодами вагою 120-150 грамів. На кінчику з невеликим носиком. Сорт універсальний у використанні, багатий на цукри та аскорбінову кислоту.

– Останні десять років селекція спрямована на вміст аскорбінової кислоти. Завдяки їх добре консервувати та солити. Уже не потрібно додавати кислоту в таблетках, – продовжує спеціаліст.

Нові сорти виводять із великим листям, яке захищає плоди від спеки. Вони стійкі до фітофтори та попелиці. Але повністю не захищені.

– У генофонді помідорів абсолютної стійкості до фітофторозу не існує. Не винайшли ще сорту, який би не боявся цих грибків. Вони є завжди в ґрунті й потрапляють на стебло під час дощу. Особливо під час зливи крупними краплинами, які відстрибують на рослину від землі. Допоможе простий прийом – мульчування, – уточнює чоловік.

Помідори Мокка тільки нещодавно передали на випробовування. Це високорослий сорт для теплиць. Плоди сливоподібної форми близько 40 г. Ростуть на щільних китицях по сім штук. Зривати зручно прямо китицями і так зберігати. Спочатку мають коричневий колір і поступово червоніють до помаранчевого відтінку. На смак солодкі. З одного куща вдається зібрати майже 4,5 кг. У теплиці –7 кг.
– Серед низькорослих сортів добре показав себе дрібноплідний новий сорт Іришка. Багато хто відносить цей сорт до черрі. Але це неправильно, бо плоди важать більше 20 грамів, – розповідає Роман Крутько.

Також новими є низькорослі сорти Алтей, Елеонора. Штамбовий сорт Чайка добре провітрюється, тому не вражається хворобами. На полі виглядають, як ряд ялинок. Сорт Золотий Потік дає плоди, схожі на абрикоси. Достигає на полі найперший. На тиждень раніше за всіх. Із високорослих сортів найкращим є Удавчик. Таким його визнали на Святі українського помідора з-поміж 200 сортів. Плоди в нього нагадують червону сливку вагою 200-250 г. На одній китиці висить 5-6 штук. Кущ у теплиці виростає до 3 метрів, на городі – до 2 м.

– Смак помідора залежить від співвідношення цукрів і кислоти. Щоб був солодким, має бути показник більше восьми. В Удавчика ця позначка з року в рік змінюється від дев’яти до п’ятнадцяти. Тому він дуже солодкий, – пояснює Роман Крутько.

Також ранніми високорослими є сорти Рожеве Серце та Рожевий Велетень. Помідори Роса дають плоди плескатої щільної форми темно-червоного кольору вагою 350 г. Добрі для соління в бочці. Для банки не підходять, бо не влазять у горлечко.

– Я не люблю томатного соку, але з Янтарного Велетня п’ю. Він на смак не схожий на соки інших сортів, – порівнює спеціаліст. – Янтарний Велетень зверху жовто-помаранчевий, а на зрізі має червоний відтінок. Схожий на грейпфрут, але на смак солодкий.

Селекціонери інституту створили гібриди Ярина та Анюта, які найкращі для соління. Лежать тугими й солодкими в бочках до березня.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.