Українські селекціонери вивели гарбуз Король

garbus44.jpg

– Щоб мати гарантовано багаті врожаї, найкраще вибирати сорти, виведені працівниками Інституту овочівництва та баштанництва НААН України. Вони районовані та пристосовані до наших ґрунтів і клімату, – радить Оксана Сергієнко, завідувач лабораторії селекції пасльонових і гарбузових культур Інституту овочівництва та баштанництва НААН України. – Із крупноплідних найкраще цього року показали себе сорти Ювілей, Універсал, Славута й Ждана. Гарбуз Ждана дозріває в таку ж пору, але в нього сірі плоди з червоно-помаранчевим м’якушем. Їх вирощують для отримання м’якоті та великої кількості насіння. З нього добре чавити олію.

Відомий український сорт Мозоліївський із жовтими плодами до 8 кг, які дозрівають за 120 днів. За це сорт називається ранньостиглим. Усі ці сорти виведені на Дніпропетровській дослідній станції Інституту овочівництва та баштанництва НААН.

– Новинкою цього року з гарбузів є Король, який важить 5-6 кілограмів. Має вдосталь насіння та солодку м’якоть. Щоб наросли більшими, розширюють площу живлення. Чим рідше посіяти, тим більшим буде плід. Та насіння від того буде мало, – продовжує Оксана Сергієнко. – Для порційного запікання підходить сорт Польовичка. Сіра шкірка з помаранчевою м’якоттю. Його люблять господині, коли запікають усередині них м’ясо. Тоді й подача гарна і смак незрівнянний.

Із мускатних гарбузів люди найбільше вподобали сорти Бальзам і Доля, які формою схожі на гітару. У мускатних найбільше каротину та цукрів. Урожаю дають 40 т/га. Дозрівають 4-6-кілограмові плоди за 130 днів. В олії з насіння великоплідного та мускатного гарбузів найвища концентрація лінолевої кислоти. Вона вважається найбільш цінною. Особливо багато її в мускатному сорті Новинка та сортах великоплідного гарбуза Польовичка і Валок.

Для олії довготривалого зберігання придатніші сорти твердокорого гарбуза, насіння якого містить підвищену кількість олеїнової кислоти, бо вона стійкіша до окислення. Приміром, голонасінні сорти Південний і Гамлет. Завдяки відсутності шкірки переробка на олію буде дешевшою.

Плоди сорту Спагеті невеликі, жовтого кольору, вагою до кілограма. Нагадують дині. Достигають за два місяці. Після варіння м’якоть розпадається на довгі тонкі смужки, як макарони. Можуть зберігатися на городі під плівкою за 5-7 градусів морозу. Узимку зберігають у коморі на соломі в 3 ряди хвостиками догори.

Частіше за інших в Україні на насіння висівають кормові сорти великоплідних гарбузів: Волзький сірий 92, Валок, Стофунтовий, Народний. Справа в легкому відділенні шкірки від ядра, достатньому розмірі та товарному вигляді. Вихід насіння практично не залежить від розміру і маси плоду. Але підвищити його можна загущеністю посівів. Хоч зменшиться вага плодів, зате їх наросте більше. Тому одному гарбузові потрібно не більше 2 кв. м площі живлення.

– Найсприятливіші для вирощування гарбузів південно-східні регіони України – Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська та Одеська області, – розповідає Ірина Бобось, кандидат сільгоспнаук, доцент Національного університету біоресурсів та природокористування.

Для отримання якісного насіння його потрібно збирати на 80-й день від утворення плоду.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.