Перероблені яблука вдвічі дорожчі

apple11.jpg

Сумчанин Віктор Гринюк скуповує в селах яблука. КамАЗом одразу відвозить на переробний завод у Київську область.

– У наших регіонах яблук у людей багато, а подіти їх ніде. Тому вожу в сусідню область. Скуповую у віддаленіших селах. Поблизу міст люди дуже перебірливі, задешево не здаватимуть, – пояснює Віктор Гринюк.

Розвішує оголошення біля сільради, магазину та церкви, що приїде скуповувати яблука. За тиждень телефонує в сільраду, щоб голова чи секретар нагадав людям про збір. Стає біля сільради або магазину. Якщо селянин пропонує більше 10 мішків, їде в двір. За 1 кг яблук платить селянам 2 грн. Приймає й падалку, аби не було гнилих. Із мішків одразу висипає в кузов КамАЗа. Набирає 10 т. Зважує власними електронними вагами.

– Щоб не стояти в чергах і не потекли яблука, домовився з керівництвом заводу, щоб мій товар приймали першим. За це віддаю 10 відсотків виручки. Цих коштів не шкода віддати, бо ж коли буде півмашини гниляків, то ще менше зароблю, – уточнює підприємець.
Підприємства приймають биті яблука по 3 грн за кг, цілі – 4 грн за кг. На пальне витрачає майже 1-2 тис. грн. Людям віддає 20 тис. грн за тонну яблук. Стільки ж приблизно заробляє, але 2 тис. грн віддає заводу. Виходить 15 тис. грн за ходку. За сезон, із липня до кінця листопада, робить до 20 ходок. Заробляє 300 тис. грн. Якщо ж немає вантажівки – це не означає, що не можна заробити на яблуках. Тим паче, якщо вони свої.

– Переробляти можна все. Фантазії немає меж і гроші можна зробити з усього. У нас безвідходне виробництво. Наприклад, обрізані шкурки не викидаємо, а робимо з них пастилу. Додали до них цукру, перетерли й проварили. Продавати можна по 40 гривень за кілограм, – розказує Тетяна Сус із села Матвіївка Вільнянського району Запорізької області. – Яблука вигідніше продавати не свіжими, а у вигляді варення. Так вони довго не псуються й мають більший попит. Особливо, коли додати різні домішки, типу лаванди чи мускатного горіха.

Банки не обов’язково купувати гарні й фігурні. Радить придбати в інтернеті вживані. Пластикові відерця купити в дитячому садку, де в них отримують пасти чи соки. Їх продадуть за низькою ціною. Продукцію реалізовувати в місті.

– Цех можна й не відкривати. Краще робити на кухні, тому справа окупиться за рік-два. Достатньо знайти близько 5 сімей, які готові брати у вас продукцію постійно. Люди в місті не займаються консервацією. У них всюди євроремонти, які легко псують томатний сік чи інші продукти під час приготування. Найвигідніше шукати клієнтів між лікарями. Вони хочуть отримувати здорову їжу, але не мають часу її заготовляти. Якщо людина не вживає оцту, можна додавати лимон чи кислі фруктові соки, – радить Тетяна Сус.

Василь Дехтяр із селища міського типу Маньківка Черкаської області має великий яблуневий сад. Половину яблук збуває свіжими, а решту жінка бере на переробку. Робить квас і карамелізовані яблука на шпажках.

– Цей вид бізнесу на карамелізованих яблуках підглянув в американців. Підмітив у кіно, що там завжди на якесь сімейне свято пригощають такими солодощами. Потрібен цукор, яблука, дерев’яні палички та провощений папір, в який замотую готовий десерт, – розказує Василь Дехтяр.

Найдорожчим у цій продукції є карамелізатор для фруктів. Коштує 6 тис. грн. За день може виготовити 4 кг карамелі. Її вистачить на 100 яблук. Порція карамелізованих яблук коштує 25 грн. Посипають їх добавками – повітряним рисом, маком, цукровими посипками.

– Важливо вибрати правильне місце для магазину. Тоді він окупиться за півроку. Поки немає грошей, торгуємо в палатці надворі. Місце для продажу має бути людне. Вибрав у Черкасах парк біля торгового центру та кінотеатру. Там на вихідних гуляє багато батьків із дітьми, – уточнює підприємець. – Найбільші виторги – у вихідні. За день купують понад 30 штук. До інших міст надсилаємо поштою. Десерт не псується кілька тижнів.

Для виготовлення квасу треба яблучний сік, цукор, сухі дріжджі та розчинна кава. Потім для фасування скляні пляшки чи банки. Щоб дорожче продати, прикрашають і клеять оригінальну наліпку. Завдяки переробці можна заробити вдвічі більше ніж просто продати яблука.

Марина БОНДАРЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.