У Туреччині розсаду поливають «крилами»

photo_2018-10-04_14-10-22.jpg

– Турецькі фермери не вирощують розсаду, бо насіння дуже дороге. Вони купують її готову в теплицях. Завдяки такому технічному підходу кожна насінина проросте. Її не виклюють пташки й не з’їдять мурахи, – розповідає Омер Чінар, фермер із провінції Бурса.

Насіння проростає у формах, які схожі на дека. У них зроблені відсіки розміром із сірникову коробку. У кожній формі є табличка, де вказаний замовник, дата посіву насіння та доставки готових рослин.

– Розсаду в теплицях поливають «крилами». Це такий пристрій у формі горизонтальної жердини, яка рухається над ящиками, обприскуючи рослини. До них під’єднані шланги, які поставляють воду з розчинами. Вона подається в трубу, а звідти розпилюється через форсунки, що прикріплені вздовж пристрою через кожні 40 сантиметрів. Біля кожної форсунки приєднані фільтри для води. Біля основи є пристрій із трьома кнопками, які регулюють швидкість руху, – продовжує чоловік.

У середині відділення, де проводять щеплення розсади, підтримують вологий мікроклімат, але без доступу сонця. Там на стеблі рослини роблять надріз, в який вставляють живець потрібного сорту. Між собою їх скріплюють прозорою міні-прищіпкою, яка кріпиться до палички, що схожа із цукерки чупа-чупс. Її вставляють у землю поруч зі стеблом розсади.

– Завжди сіємо на 10 відсотків більше насіння, ніж потрібно. Замовнику віддаємо тільки найкращу. Решту залишають у теплиці. Якщо в нього якась не приживеться, фермер купує із цієї відбракованої партії, – уточнює Омер Чінар.

На фермах вирощують апельсинові та оливкові дерева. Не рідкістю є також бананові. Їх поливають раз на два тижні. Через труби з дрібними краплинами, відкривши кран. До збору врожаю проходить 48 тижнів. Гроно бананів зривають ще зеленим, щоб можна було транспортувати в інші країни. До жердини кріплять лезо, яким відрізують гілку від стовбура. Її вішають на гачок, який прикріплений до канатної дороги. Вона розміщена на центральній дорозі між рядами бананових насаджень. Тоді партіями звозять у «гараж», де миють плоди шлангами і зрізують зі стебла. Якісні банани складають у басейни, а потім у коробки, зіпсовані в кагати. Їх згодовують худобі або роблять перегній. Наприклад, із плантації 6 тис. рослин отримуть 180 тис. кг бананів. Стовбури бананів зрізують, а біля них уже садять нові. По суті, це трава, яка родить раз за життя.

– Однією з основних проблем Туреччини є мала забезпеченість землями. За площею це немала країна, але густонаселена, і земель сільськогосподарського призначення бракує. Тому якщо ферма займає лише 1 гектар, її господар не може виробляти власні корми, – розповідає Омер Чінар.

Вирощує овець порід романівська та меринос. Перша більше ціниться на світовому ринку. Їх відправляють в гори на 9 місяців, із лютого до жовтня. Там їх селять на фермах, які розділені на відсіки для дійних кіз, молодняку й вагітних кіз. В окремій кімнаті розташовується доїльний цех та обладнання для охолодження молока. Оскільки кози гірські тварини, щоб вони не перестрибнули за огорожу, встановив високу металеву. На сотню самок тримають одного самця, який живе в окремому будиночку. Залишати його одного на ніч із ними небезпечно. Підселяють до нього самку раз на два тижні, тоді вона не стає буйною як свиноматка, але перестає цікавитися навіть їжею.

– Коли ж немає можливості вести в гори, на фермах замість випасу та дорогих кормів тваринам дають пророщене зерно. Із 1 кг зерна за 7 днів виростає 7 кг поживної зеленої маси. У день на корм для кіз витрачається до 400 кг. Також кози споживають грубі корми у вигляді соломи, – уточнює чоловік.

Із традиційних видів худоби фермери вирощують курей, індичок, корів, баранів. Турки – мусульмани, а отже, свиней вони не їдять і не вирощують. Тому в турецьких лісах диких кабанів розвелося в надлишку.

У провінції Шанліурфа розташована ферма, де вирощують не домашню худобу, а скорпіонів. Брати Алі і Біляль Йилмаз займаються розведенням скорпіонів вже 30 років і запевняють, що тепер ці укуси їм не страшні. Цю небезпечну ферму чоловіки облаштували в підвалі свого будинку.
– Отрута скорпіона – найдорожча рідина у світі. Майже 12 тисяч доларів за грам. Літр коштує 10 мільйонів доларів. Із неї виготовляють препарати від раку, – розповідає Алі Йилмаз. – Уперше я спіймав скорпіона в 16 років, коли мене попросили викинути скорпіона з дому. Зараз же буває, що отримую по 2-3 укуси на день, але організм уже звик.

Розводити скорпіонів нескладно, бо вони добре розмножуються. Але самців треба відразу забрати після спарювання, бо самка їх з’їдає. Кожна дає потомство 25-35 молодих скорпіонів, які народжуються в напівпрозорих мішечках.

– Щоб легше отримувати отруту, купили доїльний апарат. Раніше ми проколювали залози вручну, і від цього багато їх пропадало. Зараз же під час доїння апарат затискає хвіст скорпіона й стимулює мікророзряд, щоб виділилися крапельки отрути. Робот збирає їх, пультом дистанційного управління керує людина, – пояснює чоловік.

Також звичними для Туреччини є ферми з вирощування черепах. Вони облаштовані вольєрами для 5, 20-30 і для 200 особин. У спекотні місяці співробітники ферми годують черепах романською салатою, яка поживна й містить багато вологи. Навесні до раціону додають ще трави. Заборонено давати яблука, банани, груші, моркву, кабачок і капусту. На фермі вважають, що ці продукти не є природною їжею для черепах. У середньому доросла черепаха з’їдає по одному великому пучку салати за день. Поїлок у вольєрах немає. Зимують черепахи в тих же вольєрах, в яких живуть улітку, під шифером, зарившись у сіно. Із кінця жовтня до початку березня вони залягають у сплячку.
– Цікаво, що після народження перед перенесенням черепах з інкубатора у вольєри їх на півгодини кидають у тази з водою. І малюки замість того, щоб спробувати вибратися з неї, опускають голови під воду й сидять, вбираючи вологу. У вольєрах їх також обприскують раз на три дні протягом двох тижнів. Годувати ж салатою починають на шостий день, – розповідає Біляль Йилмаз.

Марина БОНДАРЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.