На початку жовтня садять цибулю в трав’яний кожух

sevok_2.jpg

Надія Волонська із села Мала Олександрівка Бориспільського району Київської області інноваціям городництва навчається в Клубі органічного землеробства.

– Намагаюся підходити до посадки з розумом. Живу за Бубликом. Це математик Борис Андрійович, який видавав книги природодогоджаючого землеробства. Навчилася в нього садити восени цибулю в кожух, – розказує Надія Волонська.

Перед посадкою ділянку не перекопує. Після картоплі сіє мішанку з гірчиці, вівса та олійної редьки. На жовтень зелень виростає, як щітка. Не скошуючи й не роблячи рядків, просто поміж сходами втикає цибулю-тиканку й так же сіє чорнушку. Городниця також практикує грядки Розума. Це спосіб закладання грядок, які мають зігріваючий й поживний ефект для рослин. У жовтні в грядки Розума садить тиканку двоярусної цибулі.

– На грядки Розума під зиму сію ще й моркву. Тільки трохи пізніше – кінець жовтня – початок листопада. Якщо занадто рано, то насіння проросте і взимку рослини загинуть. Восени насінини мають набухнути, але не прорости. Таким чином насіння зараз пройде стратифікацію. Це таке природне загартування насіння, і рослина буде міцнішою та здоровішою. Після такої процедури морква розвиває міцну кореневу систему та краще всотує вологу, – пояснює Надія Волонська. – Також заощаджується час на проростання насіння. Не треба замочувати в меді, спирті чи окропі. Для озимих посівів цього не треба.
У грядки Розума сіє й навесні, але до основних додає допоміжні культури. Наприклад, буряк сіє з настурцією. Її запах відганяє попелицю. Те ж саме робить і з озимим часником.

– Моркву сіяти не поспішаю, щоб у теплій землі не посходила передчасно. Тоді вдарять заморозки й усе пропаде. Зараз час для цибулі. Найбільше люблю голландські сорти Ред Барот, Сноубол і Штуті. На смак добрі й перезимовують гарно. Перша з фіолетовою головкою, яка не фарбує інші компоненти страви. Дві інші – білі, – розказує Олександра Сілакова, член столичного Клубу органічного землеробства. – Для моркви – пора ближче до листопада. Під зиму треба сіяти моркву, яка пізно цвіте або не стрілкується.

Для посіву під сніг підходять сорти Нантська-4 і Шантане. У першої від появи весняних сходів до збору врожаю проходить 60-65 днів. М’якоть червона, соковита, солодка. Добре росте як на пухких, так і на важких грунтах. У Шантане коренеплоди не циліндричні, а конусоподібні. Шантане-2461 сходить пізніше на два тижні, але плоди добре зберігаються, стійка до посухи та розтріскування.

– Сходи моркви можуть витримувати 3-4 градуси морозу. Тому вона є ідеальним овочем для підзимового посіву, – рекомендує Світлана Сліпчук, агроном із міста Сокиряни Чернівецької області. – Але тут ще немалу роль відіграє місце, точніше рослини, які на ньому росли раніше. Кращі попередники для моркви – огірки, цибуля, кавун і диня. Варто оминати місця після моркви. Повернути на попереднє місце можна не раніше ніж через три роки.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.