Компанія «Агрейн» будує в селах дитячі майданчики

agrein03.jpg

Щорічно в першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. Із нагоди професійного свята на Житомирщині обласна адміністрація визначила кращих підприємців регіону. Серед майже 100 номінантів звання «Кращий суб’єкт середнього підприємництва Черняхівського району» отримало ТОВ «Агростем». Комісія, яка визначала переможців, брала до уваги кількість працюючих, розмір їхньої середньомісячної зарплати, обсяг реалізації продукції, суму сплачених податків, обсяг залучених інвестицій тощо.

– Наше підприємство одне з найбільших у Черняхівському районі. Тому наповнюємо десь половину всього бюджету району від сплати податків. Провели ряд соціальних проектів. Збудували дитячий майданчик, допомагали новоствореній ОТГ, будуємо автобусні зупинки, дороги. Допомога йде постійно. За рік зробили чимало, тому ця нагорода для нас не є несподіваною, а заслуженою та очікуваною, – розповідає Юрій Крижанівський, голова правління компанії ТОВ «Агростем».

Підприємство «Агростем» працює в селі Щеніїв Черняхівського району Житомирської області. Вирощує зернові та технічні культури. «Агростем» входить до складу агрогрупи «Агрейн». Цей холдинг володіє 11 сільськогосподарськими підприємствами по всій Україні.

– У соціальні проекти по всій Україні за минулий рік агрогрупа «Агрейн» інвестувала майже 100 тисяч гривень. Вибираємо місця, де є найбільша проблема з дитячими садками. Або вони перебувають в аварійному стані, або дітей мало. Там будуємо дитячі майданчики. Вже відкрили три таких майданчики, – каже Олександр Панасюк, головний спеціаліст земельного відділу компанії «Агрейн».
Компанія «Агрейн» запланувала також кілька стартап-проектів для села. Наприклад, проект організації риболовлі в Харківській області, але там виникають труднощі серед населення з самоорганізацією. У Харківській області не створене ще жодного ОТГ.

– Стараємося підтримувати й освіту. Тому що держава людям не надає належного фінансування, а вимоги ставить високі. Тому змушені шукати підтримку в нас, аграріїв, – продовжує фахівець.
Окрім цих проектів соціальної політики, компанія ще проводить привітання зі святами та ювілеями пайовиків. Також організацію та проведення Днів села. Для воїнів АТО та родин загиблих організовують свято на День захисника. Для тих, хто повернувся з передової, діє програма підтримки отримання права власності земельної ділянки, які передбачені законодавством.

– У селі в Харківській області допомагаємо будувати новий ФАП. Постачаємо туди будівельні матеріали. Без медицини людям нікуди. Левову частку фінансів вносить держава, але того на все не вистачить. Тому це наш обов’язок допомогти громадам, де працюють наші підприємства, – уточнює Олександр Панасюк.

Марина Бондаренко

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.