Білоножки посадили вдома дерева своїх знаків зодіаку

30547070_630453307320319_2110908875_o.jpg

Подружжя Білоножків живе в будинку на околиці Києва. Загалом ділянка займає 20 соток. Навколо дому невеликий город і сад.

– Коли купили ділянку, то була більш схожа на шматок берега з болотом, навесні щуки прямували до нас на подвір’я, – розказує Світлана Білоножко.

Артисти насипали землі, і тепер риба не може дістатися двометрової висоти над рівнем Дніпра. Родина в саду вирощує яблуні, сливи, персики, груші та актинідію.

– Це наші ківі. Вони дрібніші за розміром ніж зазвичай, але дуже солодкі. У нас маленькі онуки їх дуже люблять. Також ми всією сім’ю любимо виноград, тому посадили кілька сортів. Від Киш-Мишу, Дамських пальчиків до Генодера, – продовжує співачка.

Посіяли на території газон, який не стрижуть, бо його обскубують лебеді, які припливають із берега. Їм допомагають павичі, яких тримає подружжя в загоні.

– Завели їх, бо це красиві поважні птахи. Для чого їхати в Таїланд чи Туреччину на павичів подивитися, коли можна завести їх на своєму подвір’ї? – дивується народна артистка. – Вони по двору ходять разом із собаками і часом їдять з однієї миски. Узагалі їдять просо, кукурудзу, рапс, пшеницю, порізану капусту та траву.

Город у Білоножків невеликий. Близько сотки землі.

– Щоб його зробити, Віталій завіз 10 машин землі й зробив мені таку забаву, аби я могла поратися на ділянці. Якщо раціонально використовувати землю, то можна все літо їсти свої помідори, огірки. Та що там говорити, я консервую із цього шматка землі по 20-30 банок, – ділиться Світлана Білоножко.

Окрім огірків і томатів, вирощують болгарський перець, петрушку, руколу, цибулю, суницю садову.

– Перед входом у будинок росте дерево, назву якого не знаю. Воно має дуже гірке листя за формою лапи качки. Гілки спрямовує догори, що трохи схоже на роги. Воно єдине з того часу пережило льодовиковий період. У нас є традиція вранці його пожувати, то на організм діє краще за каву. Чудово бадьорить і ще поліпшує настрій. Щоб життя занадто солодким не здавалося, – каже артистка.

Поблизу нього ростуть берези, липи, 15 видів ялівцю та з десяток видів туй. Посеред подвір’я росте ганадійський дуб, який сам формується у вигляді букета. Його майже не треба обрізати. Перед хатою на великому столі стоять горщики з кактусом, гібіскусом і бегонією.

– Маємо ті дерева, які нагадують нам про дитинство. Плюс Віталій посадив граб – дерево за знаком його гороскопа, і сосну, яка підходить моєму знакові, – розповіла Світлана Білоножко.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.