Коня для роботи купують на початку весни

Petrushko.png

Рання весна якнайкраще підходить для вибору та купівлі робочого коня, бо тварина встигне звикнути до нового господаря ще до початку городніх робіт.

Для кожного регіону є своя порода

Вибирати породу краще залежно від регіону, де має працювати кінь. У західних регіонах гориста місцевість – підійде гуцульська порода. На півдні України – Херсонська, Одеська та Миколаївська область, вирощують кавуни, дині, помідори та перці. Там коні ходять у міжряддях і возять урожай, тому підійде українська верхова порода та орловський рисак. На півночі та сході України орють кіньми, возять вантажі. Потрібна сильна велика тварина. Найкраще для цього новоолександрівська ваговозна порода, – радить Микола Петрушко, директор Інституту конярства Харківської державної зооветеринарної академії, кандидат сільськогосподарських наук.

Усього в Україні майже 350 тисяч коней. Для порівняння – у Німеччині 2,5 мільйона. Що свідчить про те, що вітчизняне конярство потребує розвитку. Золотим фондом українського конярства вважаються породи українська верхова, новоолександрівська ваговозна та гуцульська.

Трирічний породистий кінь коштує 10 тисяч

Гуцульські коні витривалі та спокійні. Вони невеликі, важать 350-400 кг. Висота в загривку 130 - 144 см. Масть переважно гніда й руда. За добу можуть пройти 100 км із 200-кілограмовим вантажем на спині. До їжі ці коні не вибагливі. Улітку харчуються тільки на випасі травою. Їдять овес, солому чи сіно, силос, картоплю, буряки та кукурудзу.

– Основна перевага цих коней у товстих, гарно розвинених м’язах і міцних копитах. Це допомагає переміщатися горами та витримувати перепади тиску. У звичайних порід там постираються копита і суглоби повискакують, – попереджає фахівець.

Купити лоша чи дорослого коня цієї породи можна в племінних розплідниках Івано-Франківської та Тернопільської областей. Трирічний кінь коштує від 10 тис. грн.

– Кінь новоолександрівської ваговозної породи має найбільшу силу тяги. Відповідно й важить 500-800 кг. Його зріст у холці 150 см. Переважає масть руда, гніда та бура. Окрім великої вантажопідйомності, ця порода високоплідна. Від 100 кобил народжується 90 лошат. Самиці за лактацію дають до 3000 л молока, – підраховує науковець.

Українська верхова порода та орловський рисак – це коні, якими можна їздити верхи й запрягати у віз. Мають зріст у холці 160-170 см. Масть переважно світло-сіра, сіра в яблуках, ворона, гніда.

– Щоб перевірити породу, потрібно здати кров коня. У Києві є спеціальна структура для перевірки – Всеукраїнське агентство реєстрації та ідентифікації тварин, – радить Микола Петрушко. – Та якою б не була порода коня, він буде добре служити при гарному годуванні.

Доглянутий кінь працює понад 10 років

На одного робочого коня на рік треба запасати півтонни сіна та тонну зерна. Коли працює в полі, треба давати в день на 20 відсотків більше вівса, сіна чи моркви з буряками, ніж у звичайні дні.

– Золота пора для робочого коня – 6-7 років. У нього тоді розквіт сил, який триває близько 10 років. У цей час він багато працює, але й вдосталь їсть, щоб відновити запаси енергії. Деякі господарі про це забувають і можуть тримати коней на голодному пайку, – каже Іван Левчук, ветеринар із міста Токмак Запорізької області. – Щоб кінь гарно служив, за ним треба доглядати, як за членом сім’ї.

Після жеребіння кобила відпочиває 2 тижні

Після важких робіт коневі дають півгодини перепочинку. Щоб він повністю відновив сили, необхідна перерва на 1,5 год.

– Треба бути обережними з жеребними кобилами. Вони не можуть стояти без діла, коли на полі купа роботи, але й мучити їх не треба. До семи місяців вони працюють як завжди, а далі дозволено тільки легкі перевезення. Відпочити мають добре і два тижні після жеребіння, – уточнює ветеринар.

Щоб кінь мав вдосталь сил, в обід має їсти концентровані корми. Після цього треба почекати годину, поки їжа засвоїться.

Підкови перевіряють кожних 1,5 місяця

– Не можна годувати коня й одразу поїти водою. Організм тварини дуже швидко засвоює воду. Якщо вона надходитиме разом з їжею, то половина кормів не встигне перетравитися. Тоді в тварини почнуться проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Краще добре напоїти коня, а вже потім годувати. На 100 кілограмів ваги тварини має припадати 5-7 літрів води на день. Вівса, сіна і трави – 25 кілограмів на день, – радить Іван Левчук.

Крім харчування, на працездатність коня впливає стан його копит. Вони мають бути міцними й без тріщин. Для надійності їх підковують.

– Коваль має підганяти підкову до її встановлення на копито, а не прикладати розпечену підкову й потім її загинати. Бо так пошкодиться копито. Те ж саме стосується й цвяхів. Якщо їх узяти занадто великі, можна пробити живу тканину ноги. Вона запалиться, – застерігає ветеринар.

Робочого коня слід перековувати через шість тижнів. Якщо рідше, то може початися звуження копита й послаблення ноги. 

Гриву вичісують із лівого боку

– Треба знати, як підійти до свого коня. Є настільки делікатні, що бояться лоскоту. Якщо тварина махає хвостом, то показує своє невдоволення. Щоб вона не здригалася і не сіпала шкірою, жорстку щітку варто замінити на м’якшу, – пояснює Іван Левчук.

Прив’язує тварину надворі, щоб зручного було підійти з усіх боків. Чистити починає з лівого боку, від голови коня. Перший помах щіткою робить проти шерсті, аби вибити пил. Другий – за шерстю, щоб її пригладити. Чуб і гриву обережно розчісує щіткою, щоб не було колтунів. Далі – шия, ліве плече, груди, спина, круп, живіт, обидві ліві ноги. Тоді береться за правий бік. Вичісувати хвіст починає з кінчика і піднімається вгору.

– Після вичісування коней не можна мити. У період линьки у них ослаблений організм, вони можуть застудитися, – попереджає ветеринар.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.