На свині фермер заробляє 6 тисяч

свині

Олег Поліщук із Рівненщини має невелику свиноферму. Попри загрозу африканської чуми, від свого бізнесу не відмовляється. Ризикує, бо це прибуткова справа. Тим паче, що через зниження поголів’я, у тому числі й через спалахи АЧС, вартість м’яса постійно зростає.

– Щоб свиня набрала вагу трохи більше центнера, їй треба згодувати в середньому 700 кілограмів зерна. Кілограм збіжжя коштує 3 гривні. Витрачаю 2000-2100 гривень. Якщо продати переробникам за найнижчими гуртовими цінами по 45-50 грн за кілограм, прибуток становитиме 5400-6000 гривень, – розповідає Олег Поліщук.

Прибутки зростають, якщо самому колоти свині та продавати м’ясо на базарі. За рік вартість м’ясного кошика в Україні зросла на 40 відсотків. Кілограм сала торік коштував 32 грн за кг, тепер його продають по 71 грн, м’ясо було 39 грн за кг, тепер 110 грн. Це найнижчі ціни. У кожному регіоні та залежно від сезону вони коливаються.

– Рентабельність бізнесу на свинях залежить від вдало підібраної породи й здорової свиноматки. Поросятка в мене свої. Якщо купувати, то вигоди не буде. Пара свиней, яким по два місяці, зараз коштує 2,5-3 тисячі гривень. Навіть на продажу молодняку теж можна добре заробити, – продовжує фермер.

У своєму фермерському господарстві вирощує від 100 до 300 голів свиней щороку – залежно від ситуації на ринку. Коли різниця між цінами на м’ясо та вартістю пшениці зростає не на користь сільського бізнесу, поголів’я зменшує.

– Повірив якось міністрові сільського господарства України, що дешеве зерно. Вигодував без вагань 360 голів. А коли осінь прийшла, – м’ясо подешевшало, а зерно подорожчало. От і мав збиток. Такі «гойдалки» в Україні, на жаль, мають певну циклічність, – каже Олег Поліщук.

Оксана ТУПАЛЬСЬКА

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.