Співачка Ірина Федишин посадила на балконі туї та ялинку

unnamed (1).jpg

– Якщо на сцені я артистка, то вдома звичайна дружина, мама двох чудових діток, – каже Ірина Федишин, співачка. – Домашні обов’язки для мене ніхто не скасовував. Коли ми з чоловіком на гастролях, до нас приходить моя мама і сидить із синами.

Найстаршому сину співачки Юрію шість років, а молодшому Олежикові лише два.

Родина для Ірини Федишин – найбільша цінність у житті. Співачка неодноразово повторює, що дуже любить і поважає своїх батьків.

– Вони мене підтримують. Мама допомагає доглядати за дітками. Якби не вона, я би не могла так активно гастролювати. Батько теж завжди готовий підставити плече, – уточнює Ірина Федишин.
Мама співачки працювала в Будинку культури. Батько за фахом геодезист, але саме він був першим учителем музики Ірини Федишин.

– У нього також був свій колектив, вони грали на весіллях, а я там навіть співала. Родина була музична, – пригадує співачка. – Я дуже сімейна людина. У мене є діти, батьки, бабуся, дідусь. Мій Львів мене надихає.

Коли Ірина Федишин повертається після гастролей додому разом із чоловіком Віталієм, то дають мамі відпочити. Вона їде до свого дому, а співачка сама береться за хатню роботу – готує, пере, прибирає, усе як інші господині. Разом із чоловіком, а за сумісництвом продюсером Віталієм Човником, і синами співачка мешкає в трикімнатній квартирі у Львові.

На балконі шостого поверху в артистки ростуть дві туї та одна ялинка. Аби поставити горщики з деревцями, подружжя замовляло спеціальний кран.

– Зробити такий зелений куточок була ідея Віталія, власне, як усі мої концерти, – розповідає Ірина Федишин. – Це він їх купував і облаштовував. Особливого догляду вони не потребують, оскільки ростуть на відкритому балконі. Улітку, коли велика посуха, вона підливає їх водою з міндобривами.
Це не єдиний живий куток у помешканні співачки. Особливу увагу усіх гостей привертає велетенський акваріум. Його параметри вражають. Місткість 700 літрів, а важить він 1,5 тонни.

Акваріум робила за спецзамовленням одна київська фірма. Живуть у штучній водоймі риби цихлида-папуга. Це карликові риби, які відрізняються привабливою зовнішністю і невибагливим характером. У перекладі з латини назва означає риба з черевцем красивого кольору. Під час нересту черевце самки набуває вишневого відтінку. Після шлюбного періоду вони теж відрізняються колоритною зовнішністю. Стають червоними, жовтими, синіми, зеленими.

– Коли до нас приходять гості, дивуються, як ми риб годуємо, – сміється Ірина Федишин. – Я потім відкриваю їм таємницю, що в стіні є спеціальний отвір. Туди може поміститися лише дуже тендітна людина.

Раз на місяць приходить майстер чистити акваріум. Більше з рибами клопоту не мають. Родина Федишин цінують акваріум за тепло і гармонію, яку дарують риби.
– Мені важливий внутрішній комфорт. А кращого антидепресанту, ніж рибки, просто не існує, – каже Ірина Федишин. – Діти, щоправда, просять завести собаку чи котика. Поки ще не наважуємося, хоча я сама дуже люблю тварин, утім, хтозна – час покаже.

Мар’яна ОЛІЙНИК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.