Пластикові вікна можна ставити навіть узимку та на виплат

встановлення вікна

– Замінювати пластикові вік­на можна не тільки восени, а й узимку. Монтаж дозволяється до -10 градусів, – пояснює Андрій Спеш, директор компанії з виробництва вікон «Центр ЛТД». – Люди хоч і завчасно планують ремонт, але роблять його в міру над­хо­дження грошей. Зараз ставлять вікна, бо після зібраного врожаю мають чим заплатити.

Фаворитами цього року є енергозберігаючі вікна із срібним напиленням, які коштують на 1-4 відсотки більше за звичайні, але зберігають тепло. Окупаються за кілька тижнів, бо економлять витрати на опалення.

– Напилення срібла непомітне, воно в середині пакета, на склі, з боку кімнати. Від­штовхує тепло назад у приміщення. Вік­на не потребують особливого догляду. Мити їх можна, як і звичайні пластикові, бо напилення в середині склопакета, – продовжує фахівець.

Щоб задовольнити потреби клієнтів, почали відкривати відділення в регіонах. Першим стало місто Коростень. Люди можуть прийти до магазину, вибрати потрібне вікно й бути впевненими в якості.
– Мене зрозуміють клієнти, які платили двічі, бо велися на солодкі обіцянки продавців на вулиці. Вони отримують дешеві вікна за високу ціну або взагалі їх не отримують. Шахраї роб­лять замір, беруть передоплату й зникають. Були випадки, що ці люди десь брали наші договори, оформляли за ними замовлення і зникали. А ошукані замовники вимагали оплачені вікна від нас. Ми змушені були їх встановлювати, щоб не зіпсувати власну репутацію, – розказує Андрій Спеш.

Зараз спостерігається тенденція, що у великих містах шахраї пропонують встановити свої вікна, а в районних центрах і селах беруться ремонтувати встановлені раніше.

– Нещодавно один чоловік бідкався, що віддав 15 тисяч гривень за ремонт 8 вікон. Мене це дуже здивувало, так як матеріалів для цього потрібно не більше ніж на тисячу. І тут нічого не вдієш, тому що немає фіксованої ціни за ремонт, – продовжує Андрій Спеш.
Інша історія на користь співпраці з надійною фірмою трапилася в Коростені.

– Зробили жінці євромонтаж вікон, який ми навіть в Києві рідко робимо. Ніхто в місті не хотів за це братися, боялися. Там потрібні були гідро- та паробар’єри. А ще стрічки, які захищають від промерзання та затікання вологи. На місці їх нема. Я їх із Києва відправляв. Замовниця задоволена результатом. Якби звернулася до недобросовісних віконщиків, то залишилася б ні з чим, – переконує Андрій Спеш.

Радить перед придбанням перевірити документи у фірми. Це має бути хоча б ФОП із ліцензією. У такому випадку можна пред’явити претензії. Не вестися на розкішний офіс і гарні обіцянки. Це всього лише імідж, на який вони не шкодують грошей. Надійніше перевірити в інтернеті відгуки людей, які вже користувалися послугами певної компанії.

Карина ХОМЕНКО

Наші представництва є у Вінницькій, Київській, Чернігівській, Херсонській, Житомирській областях.
А також м. Коростень, вул. Грушевського, 34. ТЦ «Метаполiс»
Тел.: 098-425-33-95, (04142) 5-33-95
http://centrltd.com

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.