Павло Зібров на власному городі вирощує овочі для своєї родини й має фруктовий сад

24171983_557533814612269_32505679_n.jpg

Народний артист України Павло Зібров має дачу в селі Ходосіївка, за 7 км від Києва. На ділянці стоять два будинки – один триповерховий білий із басейном і фонтаном на подвір’ї, а інший – дерев’яний в зрубі з ялиці. Каже, збудував, бо побачив схожий у знайомого. На першому поверсі – лазня, джакузі та більярдний стіл. Поблизу будинку фруктовий сад, город і великий ставок.

– Це місце вибрала моя дружина Марина. Хотіла, щоб була хороша дорога до ділянки, аби узимку змогли дістатися. Головним плюсом цієї ділянки став сосновий ліс, – розповідає Павло Зібров, народний артист.

Ліс починається неподалік садиби співака. Насадження були запущені. Їх почистили, засадили новими деревами. П’ятдесят соток лісу тепер в оренді в Зібрових. А їхня земельна ділянка, на якій побудувалися, 25 соток.
– Я сільська людина і завжди мріяв про будинок Я тут, як у раю. У мене є лазня, ставок, сад і шматочок лісу. Мене тягне до землі. Донька каже, що тато господар на дачі, а мама – удома. Мабуть, так воно і є, – розповідає співак. – Я ж народився в селі Червоне Немирівського району Вінницької області.

Будинок родина купила недобудований. Поки доробляли і змогли в ньому жити, пройшло два роки. Про басейн задумався, коли відпочивали в друзів в Іспанії.
– Тоді сказав, як тільки купимо собі якусь халупку, обов’язково зроблю басейн. Так мені вже в душу запала ця ідея, – згадує артист.

Трирічну вівчарку східноєвропейської породи звуть Габбі – від імені Габріелла. Привезли її з розплідника. Собаку навчають кінологи, які проводять із ним заняття. До цього Павло Зібров тримав вівчарку Ніку. Вона померла.

– Я називаю Габбі Горпиною. Окрім неї, удома немає більше ніяких тварин. Хіба що жаби в ставку, – сміється співак.

Біля його дому було болото. Його почистили і перетворили на ставок. Запустили туди всілякої риби: коропів, окунів, щук, товстолобів, карасів, білих амурів і сомів.

– Ловити рибу не шкода, це все одно, що в селі ростити кабанчика чи курку, а потім зарізати. Для цього ж вони й жили, а не щоб просто на них дивитися, – продовжує Павло Зібров. – Але головне все ж не улов, а посидіти в тиші. Тоді з’являється душевна рівновага.

На берегах ставу понатикали гілок верби. Пройшли роки, і вони стали величезними деревами. В їхньому затінку й рибалить співак разом зі своїм сусідом і кумом, народним артистом, автором пісень і телеведучим 112 каналу Петром Магою. Павло Зібров хрестив його доньку. Познайомилися, коли Петро Мага запропонував Павлу Зіброву свій текст пісні.

– Якось кум мені каже, що ставок у мене мілкий і рибі мало місця для зимівлі. Мусив пригнати трактора з ковшем. Поглибив його на чотири метри, – розповідає Павло Зібров.

Навколо білого будинку насаджені кущі троянд і ряд туй. За ними доглядає дружина співака. Він же більше полюбляє займатися дерев’яним будинком, біля якого росте фруктовий сад. Сам обрізує гілки дерев, білить їхні стовбури. Хвалиться, що всі дерева на ділянці садив сам. Має 12 видів яблунь, 10 видів груш, по кілька видів абрикосів, персиків, аґрусу та смородини.
Люблю й на городі попоратися. Кожен рік вирощую одне й те ж саме. Усе, що потрібно на столі: цибулю, часник, моркву, петрушку, кріп, кабачки, помідори, перець, капусту. Усе своє, з грядки, – не приховує задоволення Павло Зібров.

Ще одне захоплення Павла Зіброва – це гриби. Як тільки починається грибна пора, їздить до лісу.

– Два тижні тому ще збирав із друзями гриби, хоча вже й похолодало. Назбирали по дві великі корзини. Просто в нас є свої грибні місця. Їздимо туди за 70 км від дому, – пояснює артист.
Цієї осені спробував розвести гриби в себе вдома спорами. Через рік буде видно, чи вдасться експеримент.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.