Тандир для дачі

Домашній тандир

Внутрішній дворик є відмінним місцем для створення літньої кухні, що, безумовно, оцінять великі шанувальники кулінарного мистецтва і просто любителі смачного відпочинку на природі. У повному варіанті літня кухня являє собою грунтовне спорудження з вогнищем для приготування їжі, обробним столом, водопроводом і комфортним місцем для прийому їжі. В умовах обмеженого простору деякими складовими кухні можна пожертвувати, а то й зовсім скоротити їх до одного вогнища для барбекю - металевої решітки, укріпленої над відкритим вогнищем вогню. З метою пожежної безпеки літню кухню зводять з вогнетривких матеріалів на деякій відстані від будинку, в захищеному від вітру куточку внутрішнього дворика. У захищеному від вітру, не означає, закритому! Кухня, що стоїть в закритому дворику, не краща сусідка для житлового будинку, так як дим, що виникає в процесі приготування їжі, буде турбувати його мешканців. Ідеальний захист для літньої кухні - невисока перегородка з вогнетривкої цегли.

Саме вогнище зводять на деякій відстані від перегородки, в іншому випадку повітряний потік, який зіткнувся з перешкодою, не дозволить розпалити вогонь. Небезпечно споруджувати літню кухню під деревами, на березі водойми та біля дитячого майданчика! Якщо на садовій ділянці кожен сантиметр на перечет, в ньому навряд чи знайдеться місце для такого грунтовного споруди як літня кухня. Це не означає, що потрібно собі відмовляти в такому задоволенні як їжа на свіжому повітрі. У магазинах продаються відмінні мангали і переносні моделі вогнищ для барбекю. Нескладний в експлуатації і компактний, такий вогнище можна поставити практично в будь-якому куточку внутрішнього дворика, але тільки не під деревами і не в альтанці!

Грунтовний навіс і мощення дозволяють використовувати літню кухню і в сонячний день, і в негоду Поряд з дитячим майданчиком не повинно бути ні водойми, ні крутого схилу, ні компостної купи! Якщо розміри ділянки дозволяють, то можна спорудити досить велику ігрову площадку з гірками, турніками та іншими забавами. Поверхня майданчика бажано засіяти пухнастою травою або покрити яким-небудь м'яким матеріалом - чистим грубозернистим піском, подрібненої корою і т.п. Ніякого щебеню, плиткового мощення або бетону на дитячому майданчику бути не повинно! Не використовуйте будівельний пісок, який містить вапно і інші шкідливі домішки! Для маленьких діточок знадобиться пісочниця, яку, коли вони підростуть, легко перетворити в квітник або овочеву грядку. Дітям постарше, так само як і дорослим, припадуть до душі гойдалки.

06.09.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.