Дачний водопровід своїми руками

Саморобний водопровід

Всім відомо, що вода основа життя, особливо, якщо вона потрібна на дачі або городі, адже без неї не виросте не один овоч або квітка. У наш час не на кожній дачі є водопровід, який так потрібен в жарку пору року. Єдиним вирішенням цієї проблеми є дачний водопровід своїми руками, який буде надійний і досить вигідний за ціною. Звичайно, якщо конструювати подачу води в заміський будинок, потрібні спеціальні знання, так як там завжди передбачається опалення, каналізація та внутрішній водопровід. Однак дачний водопровід своїми руками можна облаштувати значно простіше, адже активне життя там кипить в основному влітку.

Якщо ж ваша дачна життя б'є ключем і взимку, а в поняття «водопровід» ви вкладаєте крім поливу ще й опалення, то готуватися потрібно набагато ретельніше, а труби обов'язково повинні бути ізольованими. Варіант водопроводу з опаленням складніше, але і його цілком можна виконати самостійно. Вивчіть прайс на труби ППУ, визначитеся зі списком покупних матеріалів і вперед! Звичайно, при виготовленні дачного водопроводу потрібні спеціальні вміння, і хоч які те навички з трубами, але робота ця не складна і по силу тим, хто може читати креслення. Але найголовніше в цій роботі - буріння свердловини, яке краще довірити досвідченим фахівцям. Крім буріння свердловини, для роботи водопроводу потрібно електронасос. Але це теж не проблема, так як майже всі фірми, що займаються бурінням свердловин, відразу можуть надати і встановити насос і змонтують колодязь саме для потрібного насоса.

Що ще можна поставити разом з насосом, так це гідроаккомуляторний бак, який істотно збільшить термін служби насоса. А у випадку, якщо вода в свердловині не придатна для пиття, слід встановити для неї спеціальні очисні фільтри. Що ще передбачають кмітливі мешканці дачі, так це спеціальні ємності для води, які за допомогою водопроводу наповнюються, а ввечері коли спека спадає, теплою водою з цих ємностей поливають самі примхливі рослини, овочі та фрукти.

Також не слід забувати про те, що водопровідну систему потрібно утеплювати, для того щоб взимку вона не замерзала. Особливо, якщо на ділянці є лазня, яку багато хто так люблять в зимову пору року. Завдяки утеплювачу вода у водопроводі не замерзне, а труби прослужать довший термін. В якості утеплювача найбільш поширений варіант - це шкаралупа ППУ, яка є найефективнішим матеріалом по збереженню тепла. Цей теплоізоляційний матеріал підвищує довговічність до 30лет, знижує теплові втрати на 30% і знижує експлуатаційні витрати в 2 рази, тому є самим потрібним матеріалом для будь-якого водопроводу.

03.08.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.