Українцям обіцяють в липні зниження цін на овочі та фрукти

Літня смакота!

Експерти прогнозують, що в липні ціни на овочі та фрукти в Україні знизяться в середньому на 25-30%, повідомила прес-служба асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”

“У липні очікується зниження цін на овочі та фрукти через початок нового сезону, зниження очікується в середньому на 25-30%”, – говориться в повідомленні. Як повідомила прес-служба, в червні ціна овочів і фруктів росла. Найбільше подорожчала капуста – на 54%, і цибуля – на 43%. Картопля подорожчала на 19%, морква – на 18%, буряк – на 38%. Згідно з повідомленням, зростання цін на свинину на 10% зумовило незначне підвищення вартості на суміжних ринках яловичини (на 4%) і курятини (на 2%).

Що стосується молока, оскільки виробництво цього продукту в травні-червні зазвичай є піковим, його вартість минулого місяця істотно не змінилася. У липні експерти прогнозують можливе незначне підвищення вартості молока. Прес-служба додала, що ціни на бакалійну продукцію в червні були відносно стабільними, за винятком гречки і цукру, які подешевшали на 6% і 1% відповідно. У поточному місяці ціни на цю продукцію, за прогнозами аналітиків, суттєво не зміняться.

За матеріалами УНІАН

10.07.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.