Вийшов сухим із води

Пішли по ягоди, зустріли...

Василь дуже любив усіляких жінок – худеньких, пишненьких, блондинок, брюнеток – і ніяк не міг встояти перед їхніми чарами. Тож коли випала нагода провести кілька приємних годин із черговою пасією, вирішив потішити її чарами літнього лісу.

Випивку-закуску розклали на капоті, а добре пригостившись, перебралися в салон просторого Василевого автомобіля. За любощами й не помітили, як до машини наблизилася компанія ягідників – у ту пору саме чорниці поспіли. Одна з найсміливіших жінок із набірахом на поясі, побачивши знайоме авто, вирішила перевірити, з ким то її кум женихається. Добре, що він встиг затулити коханку своєю широкою спиною. На щастя, допитливу ягідницю погукали подруги, і вона не розгледіла кумової супутниці. Оговтавшись від непередбаченої ситуації, Василь згріб із капоту пригощання і кинувся в селище.

– Збирайся, Ніночко, сюрприз для тебе приготував, – гукнув дружину ще з порога завбачливий чоловік.

– Отакої! Я й не сподівалася, – не повірила Ніна.

– Куди це ми?

– Побачиш, – хитро, наче кіт, примружив очі чоловік. Зупинилися на тому самому місці, де Василь був із коханкою. «Стіл» розстелили на капоті. А далі все – за Василевим сценарієм. Увечері до Ніни зателефонувала кума, довго м’ялася, поки наважилася:

– А знаєш, кумусю, кого я сьогодні в лісі бачила?

– Кого?

– Твого Василя.

– Ну то й що?

– А з ким він там був?..

– Із ким, із ким… Та зі мною, – ошелешила подругу Ніна і описала місце, де з чоловіком кохалися. Із того часу метикуватий коханець, радий, що вийшов сухим із води, не ризикував більше возити коханок туди, де люди збирають ягоди або гриби.

Наталія ЛЕГКА

29.06.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.