"Борщовий набір" в Україні за місяць подорожчав на 43%

Борщовий набір

Ціни на овочі борщового набору – капусту, картоплю, моркву, буряк і цибулю – в травні зросли на 43% в порівнянні з квітнем в зв’язку з сезонним подорожчанням цієї продукції і несприятливими погодними умовами, повідомила прес-служба асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” (УАК).

- Протягом травня вартість овочів борщового набору зросла на 43%, проте це зростання є типовим через фактор сезонності. Несприятливі погодні умови, які спостерігалися в травні, також сприяли зростанню цін на овочі та фрукти, – йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, за звітний період вартість м’яса майже не змінилася, за винятком свинини, яка подорожчала за місяць на 7% під впливом підвищеного попиту на цей продукт і зниження пропозиції через епідемію африканської чуми свиней (АЧС). Закупівельні ціни на молоко і бакалію, за винятком гречки, теж були стабільними. Згідно з повідомленням, в червні ціни на овочі продовжать рости. Зниження цін на цю продукцію очікується з третьої декади червня – початку липня. Прес-служба додала, що ситуація на ринку м’яса і бакалії в червні істотно не зміниться, коливання цін збережеться в межах 3-4%.

http://news.finance.ua

08.06.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.