Ринок землі: в Україні ціна за гектар може вирости на 76%

Хто придбає українські ділянки - ось у чому питання!

Такі тенденції спостерігалися у всіх країнах, де відкривали ринок землі

Партнер групи макроекономічного аналізу та прогнозування IMF Group Михайло Кухар повідомив, що після відкриття ринку землі в Україні за перші два роки ціна за гектар може вирости на 76%. За його словами, IMF Group провела дослідження темпів росту вартості землі після відкриття ринку в Болгарії, Румунії, Словаччини, Польщі, Естонії, Чехії, Литви, Латвії та Угорщини.

- У всіх цих країнах після відкриття ринку в середньому вартість в перший рік зросла на 25%, у другій - на 37%, третій - 18%, четвертий - 8%, п'ятий - 12%, шостий - 15%, сьомий - 18% . Якщо слідувати цьому тренду і накласти його на тренди загальноекономічного зростання ми очікуємо, що за перші два роки після відкриття ринку землі в Україні ціна на гектар виросте на 76% , - зазначив Михайло Кухар.

Як він повідомив, посилаючись на дані Світового банку, в світі залишилося шість країн, у яких немає вільного ринку землі - це Північна Корея, Куба, Венесуела, Конго, Таджикистан і Україна, а серед країн, де існують ринки землі, але є обмеження, пов'язані з громадянством, це Арабські країни, Таїланд і кілька Східноєвропейських країн.

За матеріалами: hyser.com.ua 

23.04.2017

 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.