Героя нашої публікації побито!

Володимир Карангел

У першому номері газети поточного року ми писали про фермера з Одещини, директора фермерського господарства «Алла» у Рені Володимира Карангела. Попри всі перешкоди – побиття, спалення свинарника, невидачу документів на оренду водойми – він виявився незламним і готовий і надалі працювати. Та ось знову ситуація: Володимиру Васильовичу вчергове нанесені фізичні ушкодження!

У ніч із шостого на сьоме березня, коли фермер ночував у вагончику біля причалу, на нього напали п’ятеро в масках. В одного з них була п’ятизарядна рушниця.

– У мене теж була із собою рушниця, на яку є дозвіл, – розповідає Володимир Васильович. – Я б міг відкрити по них вогонь, але тоді мене би визнали винним. Маски з нападників кудись би зникли і сказали, що люди просто прийшли на причал, а я почав по них стріляти. Сказали би, що я психований, – розмірковує чоловік.

Фермера побили, закидали цеглинами, вкрали мотори з човнів, а самі човни порубали сокирою. Чоловік також додає, що під час бійки встиг зняти маску з одного з нападників і подряпати його. Але міліція пропустила повз вуха цей факт.

– Це свавілля, як у 90-х! – обурюється чоловік. – Вірити немає кому. Єдина надія на нового начальника поліції, який себе ще не заплямував. Однак і на цю людину вже тисне влада. Як повідомили газеті «Рідне село» у Ренійському відділенні Ізмаїльського відділу поліції, слідство ведеться. За словами начальника слідчого відділу Юрія Куку, інформація про випадок внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 187 ч. 3 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище). Однак сам фермер розповідає, що неодноразово викликав швидку і міліцію після нападу, але ніхто так і не приїхав. Йому в жахливому стані довелося зупиняти машини на трасі. І тільки, коли фермера відвезли в лікарню, на нього нарешті таки звернули увагу представники влади.

Унаслідок розбійного нападу Володимир Карангел отримав перелом руки, трьох ребер, струс мозку, численні удари і травми. Зараз він перебуває на лікуванні, але не втрачає сили духу. Обіцяє, що продовжить боротися. Як ми вже писали, Володимир Карангел із початку 2000-х років займається рибним господарством. Налагоджуючи бізнес, він стикався з неправомірними діями з боку влади. Перший напад на нього було скоєно ще 2007 року коли він мав намір взяти в оренду озеро Ялпуг. Тоді його кийками побили прямо на очах у трьох тоді ще неповнолітніх дітей. 2013 року, коли Володимир Карангел вирішив облаштувати риболовецьке господарство на озері Картал, у департаменті екології державної адміністрації стали вимагати хабара в сумі 30 тис. доларів. У надії домогтися справедливості, підприємець звернувся до районної прокуратури. І прямо в кабінеті прокурора отримав сильний удар по голові. Звідти його в непритомному стані забрала швидка. Потім його намагалися виставити психічно хворим. Свою дієздатність фермеру довелося доводити в суді. Нарешті чоловік оформив документи на ведення риболовецької діяльності на озері Картал до 2024 року. Але з першого ж дня роботи на нього стали насідати рейдери.

Марина ТЕРЕЩЕНКО 

05.04.2017

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.