Конкурс мікро-грантів для сільських громад

Screenshot_1.jpg

Благодійна організація «Благодійний фонд «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» в рамках Проекту «Нові можливості із залучення коштів для сільських громад» за підтримки ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ» запрошує активні сільські громади до участі в конкурсі мікро-грантів, переможці якого матимуть можливість поїхати до Польщі.

Мета конкурсу – сприяння розв’язанню конкретних проблем сільських громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив.

Географія конкурсу: Канівський, Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Тальнівський, Лисянський, Звенигородський, Черкаський (c.Хацьки, c.Білозір’я) райони Черкаської області та Богуславський (с.Іванівка, с.Медвин) і Миронівський (м.Миронівка, с.Шандра, с.Росава) райони Київської області.

Тематика проектів – може бути різною, однак важливість конкретної проблеми для місцевої громади / регіону має бути обґрунтованою. Проект повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він спроможеться вплинути на розв’язання зазначеної проблеми.

В рамках проекту заплановано проведення ряду тренінгів з метою формування практичних навичок для здійснення проектної діяльності та активізації місцевих громад.

Пріоритет надаватиметься проектам, які передбачають взаємодію між громадою та місцевою владою в розв’язанні конкретної проблеми; передбачають активне залучення молоді до їх реалізації; мають чітко визначені мету та детальний план заходів;передбачають реалістичні та вимірювані результати;мають раціональні бюджети та демонструють ефективність витрачання коштів; залучають місцеві ресурси не менш як 10% від загальної вартості проекту; пропонують інноваційні методи розв’язання проблеми.

Умови конкурсу:

для участі у конкурсі потрібно зареєструватися за номером (067) 440-59-00 до 31 березня 2017 року;

заявки приймаються від органів місцевого самоврядування, соціально-активних людей, громадських організацій, які розробили свої проекти відповідно до тематики та пріоритетів конкурсу;

буде організовано форум, на якому керівники проектів презентуватимуть свої напрацювання;

визначення найкращих проектів.

Не розглядатимуться проекти: від приватних осіб, осередків політичних партій, релігійних організацій, комерційних структур;бюджет яких перевищує суму 40 000 гривень; подані пізніше визначеного строку; подані не за спеціально визначеною аплікаційною формою.

Не підтримуватимуться наступні витрати:

підтримка поточних діяльностей;

поточна заробітна плата, оренда офісу, сплата комунальних послуг, а також витрати по вже здійсненому проекту;

витрати на надання медичної допомоги окремо взятим особам;

витрати на збільшення соціального бюджету;

витрати на вручення премій, організацію вшанувань, грошову винагороду за реалізацію яких-небудь програм або проектів тощо.

Максимальний розмір гранту – 40 000 гривень. Кількість проектів – у рамках конкурсу планується надати до десяти грантів. Максимальний термін реалізації проекту - 3 місяці. Останній термін подання заявок – 30 квітня 2017 р. Результати конкурсу будуть повідомлені не пізніше 15 травня 2017 р.

Заявка на конкурс мікро-грантів повинна подаватися українською мовою за аплікаційною формою, яка додається, в електронному вигляді на скриньку a.bibik@mhp.com.ua та в друкованому вигляді за адресою м. Черкаси, вул. Благовісна, 193. В темі листа необхідно зазначити «Участь у конкурсі мікро-грантів від БО «БФ «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ». Контактна особа: Анна Бібік, менеджер у соціальній сфері (067) 504-25-24, e-mail: a.bibik@mhp.com.ua, FB Anna Bibik).

Всі деталі за посиланням: http://urozhay-gromadi.com.ua/?articles=212

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.