Горіхове садівництво по-новому

oreh-greckij-2.jpg

В рамках проекту «Мільйонер з Горішка» Українська Горіхова Асоціація вже торкалася актуальної теми збереження ґрунтів. Команда однодумців-новаторів Івана Юкал, Олександр Джига та Вікторія Оліферчук презентували абсолютно новий проект «МІКОСІНЕРГІЯ», який вже почав реалізовуватись в горіхових садах України.

До того ж, під час конференції, що відбудеться 18 квітня у залі Білоцерківського Аграрного Університету, ви зможете послухати доповідь директора багатопрофільної агрофірми «Колос» Леоніда Васильовича Центило.
Останні кілька років він з командою професіоналів працює над методами біологізації ґрунту та зменшення хімічного навантаження на нього завдяки використанню мікробіологічних препаратів власного виробництва. Вже задепоновано 7 штамів мікроорганізмів. Розроблено нові методи виробництва органо-дефекатних добрив з використанням своїх мікробіологічних комплексів.

Пан Центило успішно втілює свої відкриття на практиці і охоче розповість про те, який компост задіяти при посадці горіхових дерев, щоб заздалегідь мати успішний старт рослин, за допомогою яких новітніх технологій та агроприйомів прогнозувати плодоношення та ще чимало нового.

Всі довідки щодо участі у конференції на сайтах:
www.ukr-nuts.org., www.gardens-nuts.com.ua

03.04.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.