В Україні вирощуватимуть квасолю для бразильського ринку

AC75F7410363878A6686C2EDFBEBB2FB.jpg

В Україні стартував найбільший в Центральній Європі проект із вирощування квасолі.

Про це йшла мова в рамках зустрічі заступника міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої з представниками бразильських та українських компаній, повідомили в холдингу HTI.

Ініціатором багаторічної програми вирощування та експорту квасолі (в тому числі органічної) є хмельницька група компаній «Фруктовий світ Україна» та «Агролідер» за технічної підтримки холдингу HTI. З бразильського боку на початковій стадії проекту беруть участь компанії Sementes Alianç та Broeder Representações.

За словами керівника групи компаній «Фруктовий світ Україна» та «Агролідер» Андрія Хоптянця, в результаті реалізації бізнес-планів уже цього року планується виростити в Україні та експортувати до Бразилії та інших країн Південної Америки понад 20 тис. тонн квасолі.

Директор НТІ Олександр Матюшок запевняє, що вже найближчим часом спільними зусиллями згаданих партнерів та компанії «А3ТЕХ Україна» планується розпочати постачання техніки та впровадження найкращих українських технологій з вирощування квасолі та сої в Бразилії.

Голова правління Федерації органічного руху України Євген Милованов з оптимізмом зазначив, що вже в цьому сезоні планується вирощувати до 1 тис. га квасолі за органічними технологіями, що дозволить не лише оздоровити ґрунти, але й зміцнити конкурентоздатність вітчизняних виробників бобових культур, у тому числі при експорті до Бразилії. Адже в цій країні стрімко зростає попит на органічні продукти, й Україна має колосальні перспективи у цьому сенсі.

У рамках підписаних довгострокових контрактів планується широкомасштабний експорт української гірчиці (перш за все, білої) урожаю 2017 року до Бразилії та інших країн Латинської Америки, додав комерційний директор компанії Broeder Representações Маурісіо Паранхос де Мораес.

agrotimes.net
30.03.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.