70% молока України виробляють селяни

1385508296_4.jpg

За останні роки поголів’я ВРХ значно скоротилось, падає виробництво молока. Проте на прилавку ціни ростуть, у світі ціни ростуть, а закупівельні ціни на сире молоко в Україні — падають. Це суперечить законам логіки. Чомусь раптом в один день наші молочні господарства отримують від переробників протоколи про зниження цін на сировину.

«Ми проаналізували останні чотири роки. В кінці січня цього року в нас почався сезон «великого молока». Це сезон, коли знижуються закупівельні ціни на сировину. Так, станом на 22 березня ціна впала в середньому на 1 гривню з кг. Такого ще в Україні не було», - говорить голова Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун під час прес-конференції на тему: “Молочні ріки витікають з України, або Чому в Україні більше не буде сезону “великого молока”. І додає, що не дивлячись на це, ми спостерігаємо ріст цін на сир, молоко, йогурт, інші продукти.

«70% молока сьогодні виробляється фізичними особами – селянами», зазначає Інна Метєлєва - віце-президент Українського кооперативного Альянсу. Вона впевнена, що для того щоб було легше контролювати якість сировини, потрібно створювати кооперативи. Це забезпечить прозорий ринок молока і адекватні закупівельні ціни. На її думку, потрібно створювати діалог, привертаючи увагу виробників, переробників, профільне міністерство і парламент – тільки так можна буде створити умови для розвитку молочної галузі.

До того, ж як виявилося, що в середині березня Асоціація виробників молока України (АВМ) запросила на круглий стіл ключових переробників країни, проте на неї майже ніхто не прийшов.

Присутній на прес-конференції заступник голови ВАР Михайло Соколов зазначив, що та ситуація, що склалася, є загрозливою для фінансового стану всіх молочних підприємств, адже на сьогодні вони змушені платити 100% нарахованого ПДВ до бюджету, не отримуючи при цьому обіцяних державою дотацій.

«Судячи з того, як іде процес, виплачуватися дотації почнуть не раніше травня. На даний момент прийнята лише частина нормативних актів, які необхідні для того, щоб механізм запрацював. І навіть незважаючи на те, що частина вже прийнята, і сільгоспвиробники — тваринники, овочівники, садівники — мають повне право подавати заяви на отримання дотацій, ми на практиці стикаємося з тим, що ці заяви незаконно не приймають. Відбувається це, ймовірно, через те, що податкові органи не розуміють, що з ними робити. Вони ніколи з цим не стикалися, бояться брати на себе відповідальність, не розуміють, що буде далі. Найпростіший вихід для них — просто не прийняти заяву, а там, можливо, щось станеться і не доведеться ні за що відповідати», — сказав Михайло Соколов.

Його підтримав і директор підприємства «Пісківське» (Чернігівська обл.) Валерій Колоша, компанія якого займається виробництвом молока та переробкою.

«Якщо така цінова політика продовжить своє існування, то нам не буде сенсу займатися тваринництвом. Якщо відняти ПДВ, яке ми мусимо платити, то ми залишаємося в збитку», — зазначив він.

Голова ради директорів Спілки молочних підприємств України Вадим Чагаровський у свою чергу зауважив, що ціна на закупівельні ціни молока в Україні більша за европейські. Він пропонує привести всі базові показники сировини (білок, жири, тощо) до европейських і зробити адекватний корідор цін на рік для виробників і переробників.

«2016 рік 75% підприємств закінчили збитками. Рівень споживання «молочки» впав. І піднімаються ціни тільки тому, щоб підприємства не зазнали збитків», - зазначає фахівець.

Проте підвищувати ціни за рахунок споживача не є нормою. З цим погодилися всі присутні і закликали до діалогу усіх членів ланцюга молоковиробництва.

27.03.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.