"Приват24" запустив авторизацію через відбитки пальців

Нововведення повинне захистити українців від крадіїв

"Приват24" – один із перших мобільних банків Європи, в якому було запроваджено технологію розпізнавання відбитків пальців

"Приват24" запустив функцію авторизації за допомогою відбитків пальців – це дозволяє проводити платежі швидше та додатково захищає власника смартфону від несанкціонованого доступу до його рахунків. Про це йдеться в прес-релізі "Приватбанку".

- Користувачі будь яких Android-гаджетів, що обладнано дактилоскопічним сканером, відтепер можуть заходити в додаток і підтверджувати оплату не тільки паролями, а й відбитками пальців. Як повідомили в банку, таку функцію реалізовано в оновленій версії додатка, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до слів чільника Центру електронного бізнесу "Приватбанку" Сергія Харітіча, "Приват24" був одним із перших мобільних банків Європи, в якому було запроваджено технологію розпізнавання відбитків пальців.

- Сьогодні ми відкрили цю технологію для всіх власників сучасних смартфонів. Авторизація відбитком пальця не лише дозволяє проводити платежі в "Приват24" швидше, а й додатково захищає власника смартфону від несанкціонованого доступу до його рахунків, – зазначив Харітіч.

https://ukr.media

07.03.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.