Експорт цукру в лютому зріс вдвічі

Експорт цукру в лютому зріс вдвічі

За підсумками минулого місяця, українські виробники цукру відправили за кордон вдвічі більше товару, ніж у січні - 113,2 тис. т. Лідером серед імпортерів став Кот-д'Івуар – 19,3 тис. т, друге місце посідає Лівія – 18,7 тис. т, а третє Мавританія – 16,5 тис. т.

- Як і попередні місяці, український цукор їде до Шрі-Ланки та М’янми, в лютому це 13,7 та 6 тис. т відповідно. Також, виробники активно освоюють нові ринки і вже вперше український цукор спробували в Кот-д’Івуарі. Сумарно на шість місяців поточного маркетингового року експортовано 522,9 тис. т цукру, що вже перевищило наші попередні очікування в 500 тис. т цукру на експорт за маркетинговий рік, - прокоментувала Руслана Бутило, керівник аналітичного відділу «Укрцукор».

Нагадаємо, що за 2016 рік українські виробники експортували рекордні для незалежної України 442,7 тис т цукру на суму 215,9 млн $ і такий прорив галузі зумовлений не лише вигідними ціновими пропозиціями, а й планомірним підвищенням якості цукру.
Окрім того, за оцінками Асоціації, потреба внутрішнього ринку на 2017 рік складає близько 1,54 млн т цукру, в той час як уже виготовлено 2,008 млн т солодкого піску. Виробничий сезон завершився 11 січня поточного року. Всього працювало 42 цукрових заводи, які переробили 13,66 млн т цукрового буряку.

НАЦУ «УКРЦУКОР»

03. 03. 2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.