У під’їзд – за гарним настроєм

Сергій Бабенко зі своїм творінням

У багатоповерхівці невеличкого міста Олександрія, що на Кіровоградщині, поселилися герої із мультфільмів – Левенятко, Заєць, Вовк, Мінні Маус, Чебурашка, Лунтік, Білка з «Ледовикового періоду»... Їх на білих стінах після ремонту ось уже рік малює малює фельдшер швидкої медичної допомоги Сергій Бабенко.

– Я п’ятнадцять років працюю на швидкій. Під час викликів заходжу в під’їзди. А вони знаєте в якому стані? Жах! Не скажу, що всі, але багато. А має бути чисто, затишно і щоб настрій не псувався, а навпаки. Ось я й вирішив біля своєї квартири щось намалювати, – розповідає Сергій.

Так з’явилося Левеня з мультфільму «Як Левеня та Черепаха співали пісню». Із того моменту до чоловіка почали звертатися сусіди, щоб і на їхніх поверхах він намалював якогось мультяшного героя.

– Якось підійшов сусід, каже, що через тиждень до нього приїздять онуки, і простягає 50 гривень. Їх якраз вистачило на дві банки фарби для Чипа та Дейла. Сусід дякував, бо його онуки були у захваті, – ділиться історією одного з малюнків художник-аматор.

Спочатку чоловік робить на папері ескіз, далі місце для малюнка покриває шпаклівкою. Як тільки вона висохне, олівцем наносить малюнок, а далі розфарбовує його. Вовка з мультфільму «Жыл-был Пес» малював чотири дні. Допомагав татові син Ванюша. Вовк споглядає на жителів будинку, коли вони беруть зі скриньок пошту. Невдовзі, за планом Сергія, з’явиться підпис: «Ты это, если чо, заходи!». Наразі в під’їзді склалася ціла галерея з 15 робіт. Матусі з радістю ведуть своїх діток сюди на екскурсію.

Вікторія СЕМЕНЕНКО

02.03.2017

Зображення: 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.