Там де котел – там і ремонт

Володимир Бичков з виграним твердопаливним котлом

Перемога підштовхує до нових звершень – на цьому родина Бичкових з смт Маневичі Волинської області переконалась на власному досвіді.

– Ми давно збирались відремонтувати літню кухню, але ніяк руки не доходили, бо це ж потрібна нова грубка, – розповідає Олена Петрівна. – А тут на тобі: виграли твердопаливний котел! Він ідеально підійшов для опалення двокімнатного приміщення, коридора та веранди. Топити можна і дровами, і брикетами – це дуже зручно, тим паче, що у нас в районі працюють два брикетні заводи. Чоловік як відчував: написав на листі саме цей приз, хоча я сподівалась максимум на насіння. Так що це його заслуга!

Родина мешкає у невеличкому будинку в мальовничому поліському селищі. Живності не тримає, а ось городом, садом займається залюбки. У вільний час подружжя читає різноманітні сільськогосподарські видання, у кількох конкурсах брали участь, але перемогли – вперше.

– Досі радію, що знайомий показав нам «Рідне село», в ньому ідеальне співвідношення ціни та якості, – говорить Олена Бичкова. – І хоча зараз ера інтернету, я все одно більше люблю друковану пресу, де конкретні люди діляться своїм досвідом. Так надійніше! А Володя у захваті від сторінки про рибальство, це його хобі.

Питаю, чи братимуть участь у наступних розіграшах. Сміємося разом: «Ну хіба що за насіння…» Починати треба з малого – а велике саме прийде!

Наталія Федорова

24.02.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.