Одноосібники – легка здобич рейдерів

reider.jpg

Групи ризику рейдерського захоплення земель назвав заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Коломійцев.

У зоні ризику рейдерського захоплення зазвичай опиняються земельні ділянки фізичних осіб, які обробляють їх одноосібно, та, які передали в оренду без реєстрації договорів, а також земельні ділянки договори оренди яких зареєстровані в старих реєстрах, зазначив заступник голови облдержадміністрації Андрій Коломійцев.

«Прошу всіх контролювати ситуацію на місцях. У таких питаннях треба тримати руку на пульсі, а не чекати поки назріє подібна ситуація», — звернувся до очільників територій голова Кіровоградської ОДА Сергії Кузьменко.

У Благовіщенському районі близько сотні людей заявляють про підроблення договорів на землю. Потерпілі землевласники з Благовіщенського району обіцяли перекрити з протестом трасу Одеса-Київ.

«Минулого тижня, у середу, голова Благовіщенської районної державної адміністрації В'ячеслав Зосим поінформував мене, що в іншому районі було зареєстровано більше ста договорів оренди на земельні паї, а люди стверджують, що не підписували цих договорів – мова йде про шахрайство. Районне та обласне відділення поліції займаються розслідуванням цієї справи. Частину документів вилучено в реєстратора», — поінформував Сергій Кузьменко, очільник області.

Долучитись до вирішення проблеми має і управління юстиції, керівник якого найближчими днями має зустрітись з людьми, аби пояснити людям як вирішити проблему.

«У найкоротші терміни необхідно з'ясувати усі обставини захоплення земель, зокрема, хто є ініціатором, а також поінформувати про висновки як постраждалих від протиправних дій, так і громадськість Кіровоградщини. Треба уникати політичних спекуляцій стосовно цієї проблеми, щоб такими діями не перешкоджати компетентним органам розслідувати земельний конфлікт, — додав Сергій Кузьменко.

kurkul.com
7.02.2017

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.