Вінничанин збудував форелеву ферму для туристів

Володимир Дзюба викопав 12 басейнів

На Вінниччині фермер вирощує ягоди й овочі, а в селі Колочава Міжгірського району Закарпаття заснував форелеве господарство.

– Воно створене далеко в горах, біля витоків гірської річки Стримба. Риба, вирощена в таких умовах, найекологічніша, – презентує свою рибну ферму пан Володимир. – До нас на дегустацію приїздили кухарі з Німеччини, Франції, Італії. Усі дійшли висновку, що наша риба найсмачніша за всю ту, яку вони до того куштували.

Своєю першою фореллю господар смакував у Львові. Там у кафе стояв акваріум, звідки чоловікові виловили рибу і в ту ж мить засмажили. А потім фермер потрапив на екскурсію в село Колочаву і зрозумів, що саме там він і хоче заснувати новий напрям свого бізнесу.

– Ми зробили спеціальний канал, по якому річна вода затікає у басейни й вибігає назад. Вона має температуру від 8 до 12 градусів і достатньо насичена киснем. У кожен басейн поклали пластикову ємність, яку миємо тричі на тиждень, бо ж форель дуже чутлива до якості води. Таку ж ферму можна зробити й штучно, але тоді треба буде жорстко контролювати чистоту води, температуру й рівень кисню, інакше риба швидко спливе животом догори, – каже Володимир Дзюба.

Спочатку він продавав свою продукцію в кафе й ресторани. А коли привабив туристів, то розвозити її по закладах харчування стало невигідно. Туристи самі її виловлюють. Вудочки господар дає напрокат. Біля кожного з басейнів одночасно можуть перебувати не більше трьох рибалок. Коли бажаючих багато, їх записують у чергу.

Для великої компанії можна виловити три рибини. Зрозуміло, не безкоштовно. Вартість кілограма – 250 гривень. Помічниці на фермі улов почистять і обсмажать на мангалі. Тут же приготують картоплю по-вінницьки – із часником і травами. Можна замовити домашнє вино й пиво.

Як розповідає господар, у неділю після обіду вільних столиків ніколи немає. М’ясо у форелі ніжне, із солодкуватим присмаком. Порція обходиться в 100 гривень. Люди їдуть з усієї України, але найбільше з області. Люблять скуштувати форельку й іноземці. Тут же власник зауважує, що риба популярна лише на Закарпатті. Його друг теж хотів відкрити подібну ферму. І щоб дізнатися, чи буде на неї попит, спробував продавати форель, але справа не пішла.

– Не розуміють вінницькі люди цієї риби, – пояснює пан Володимир. – Для них краще короп, карась, товстолоб.

Для окупності господарства треба 5 років. Чому так багато? Виявляється, за перший рік форель виростає на 40 грамів. Товарною стає лише за кілька років. Тоді й починає давати прибуток. До того ж таке господарювання ризиковане.

Якщо навесні сталася повінь, то підіймається рівень і в басейнах, унаслідок чого відгодовану рибу може змити в річку. Був якось такий випадок. До неприємних моментів господар відносить і перевірки різних інспекцій – екологічної, санітарної. Хабарів, каже, не дає, бо все одно немає до чого причепитися. Але може пригостити рибкою. Може, тому й ходять так часто?

Юлія ЧЕРЕДНІЧЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.