Політолог отримав дар від Ванги

Володимир Бондаренко - провидець.

Київського політолога і журналіста Володимира Бондаренка називають українським Нострадамусом. Він передбачив усіх українських президентів, першим прогнозував позачергові вибори, угадував ще до обрання імена глав США, Франції та іншиї країн. Про себе каже, що керується інтуїцією, а системи прогнозів не має. Уникає заглядати в майбутнє друзів і рідних.

– Коли мені було 7 років, батьки переїхали до Херсона, і я пішов подивитися на школу. Тоді мене сильно побив старшокласник, через що я почав втрачати зір. Лікарі допомогти не могли, – згадує Володимир Олександрович. – Я вже нічого не бачив, а мама відчайдушно шукала можливості мене вилікувати. Якось почула про Вангу, купила дві путівки до Болгарії і повезла мене туди.

Їдучи до відомої провидиці, матір Володимира взяла із собою кілька пачок масла на гостинець. Вона працювала тоді бухгалтером на маслозаводі, тож мала доступ до дефіцитного продукту. Окрім цього, стоячи в черзі до Ванги, заплатили ще певну суму грошей – встановлену державою для відвідин провидиці.

– Пам’ятаю, як нас незабаром покликали. Тоді Ванга поклала мені теплі руки на очі. Як вона виглядала, я не запам’ятав, бо не бачив. Вона щось сказала, а потім ми поїхали додому. А за два дні до мене почав повертатися зір – через чотири місяці незрячості!

Удруге Володимир потрапив до провидиці за редакційним завданням «Молоді України». Працюючи там, 25-річний журналіст розповів про дитяче зцілення. Цього разу в Болгарії на Бондаренка чекали. На гостинці провидиці Володимир віз «Київський торт» і цукерки «Вечірній Київ».

– Коли приїхав, також була велика черга. Але Ванзі повідомили, що приїхав хлопець, зцілений нею, та ще й тепер журналіст, – і мене провели без очікування, – розповідає пан Володимир. – Обняв Вангу й поцілував. А вона подарувала мені книгу про себе, написану племінницею. Тоді вона мені сказала, що згодом бачитиму «далеко».

І молодий чоловік повірив у те «далеко». Це справдилося, коли жартома взявся спростовувати прогнози Павла Глоби. Ці антипрогнози публікували в газеті – і вони збувалися! А подаровану книгу про Вангу переклали українською й за передмовою Володимира Бондаренка надрукували в газеті. Після цих публікацій читачі надсилали мішки листів.

Згодом став прогнозувати результати футбольних матчів та політичні зміни. Не повірив, коли його батькові лікарі поставили діагноз «рак». Відомі медики в один голос за знімком підтверджували, що це онкологія, а він мав відчуття, що це не так, і виявився правий.

Володимир Бондаренко ввів поняття «прогнозотерапія». Пояснює, що позитивне передбачення дарує надію і здатне матеріалізуватися. Тож варто казати одне одному, що все буде добре.

Стосовно себе український Нострадамус прогнозів не робить, принаймні в критичних ситуаціях. А таких у його біографії було кілька. Тричі пан Володимир намагався рятувати життя інших, ні на мить не замислюючись про власне. Він стрибав із мосту в Дніпро, рятуючи жінку-самогубцю, кидався в понівечену аварією машину, щоб витягнути покалічену родину за хвилину до вибуху, гнався своєю машиною з міліціонерами за викрадачами двох дівчаток, не думаючи, чи мають злочинці зброю.

Нині непересічний чоловік очолює Центр політичних досліджень і, використовуючи традиційні інструменти соціології, проводить дослідження про симпатії українців до політичних фігур. Щодо найближчого майбутнього України має таке передбачення: війна, нажаль, ще триватиме, а наступним президентом може бути жінка.

Ольга ЧЕРНЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.