140 тисяч гривень з гектара заробляє Олександр Джига

Олександр Джига у власній теплиці

Що робити, коли ідея і бажання працювати є, а стартового капіталу – зась? Знає Олександр Джига із Вінниці. Йому гроші принесла перемога в конкурсі «Бізнесмен за три хвилини».

– Правда, до конкурсу я потрапив не з власної ініціативи. Друзі затягнули, – розповідає щасливчик. – На конкурсі я представив проект з вирощування перців в теплицях вартістю 150 тисяч гривень. Я розказав, що і як маю зробити, куди здаватиму продукцію, де шукатиму постачальників. Мій проект був найдетальнішим. Мабуть, тому інвестор повірив мені, вклав у нього гроші, а зі мною уклав контракт.

Бізнес Олександр розпочав у селі Василівка Тиврівського району, де проживає його рідня. За освітою він, як і батько, агроном. Після навчання консультував великі агрохолдинги з приводу вирощування рослин, внесення добрив.

– Коли розмірковували про бізнес, довго вагався, що краще обрати – рожеві помідори чи солодкий перець? А коли вивчив ринок, то стало зрозумілим, що тільки перці. Помідорів вирощують багато, а от гарних вітчизняних перців майже немає. Ринки збуту величезні. До того ж, на своїй продукції я зробив акцент, що вона має бути екологічно чистою, – виклав історію питання Олександр.

Чоловік встановив дві теплиці, накрив їх цупкою плівкою. Одну використовує для вирощування розсади, іншу – товарних плодів.

– Планував ставити голландські теплиці, в яких би овочі освітлювалися лише з південного боку, але вони виявилися надто дорогими. Опалення в перший рік теж не застосовував, бо не вистачило коштів. На чому не економив, так це на насінні. Його закуповував у Франції та Голландії. Торік за одну насінину платив 35 копійок. Цього року з підняттям долара вона вже буде коштувати 75 копійок, – пояснює. – Звісно, найефективніше теплицю використовувати впродовж всього року: в лютому посіяти ранню капусту, потім – перець, а на зиму – зелень, далі і оновити ґрунт – і все спочатку.

Собівартість 1 кг перцю в Олександра Джиги – приблизно 10 грн. Зараз на ринку перець продають по 58 грн/кг. Оптова ціна нижча, але, навіть якщо віддавати по 30 грн/кг, виходить вигідно.

Наразі овочівник поставляє свою продукцію по тендеру в дитячі садочки області. А починав, як всі, з місцевого ринку. Оптовики спочатку насторожено поставилися до новачка. Розпитували звідки привіз, хто садив. А вже через кілька днів з оптовиків вишукувалася черга. Справа в тому, що в Україні продають або ґрунтовий перець з Херсону, або імпортний з Греції і Болгарії. Імпортний несмачний і швидко псується. А херсонський погано продається. Тому й стільки уваги було до продукції Олександра. До того ж, він мав такий сорт, плоди якого треба зривати зеленими, а за кілька днів вони достигають.

У чому ще вигода справи Олександра? Він використовує паї своїх батьків і дідуся з бабусею. Тобто за оренду землі не сплачує. Аби впоратися зі всім господарством вчасно, наймає на роботу селян. За годину роботи платить 10 гривень. Крім того, годує обідом, дозволяє на закрутку брати некондиційний перець.

З одного куща Олександр збирає 5-7 кг солодкого перцю. Загалом із гектару – 80 т, що можна вважати успішним урожаєм. Звідти й прибуток: з гектару – 140 тис. грн.

Юлія ЧЕРЕДНІЧЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.