Шампіньйонами годуємо столицю

DSC_0626(1).JPG

Сімейний бізнес родини Ільчуків – Михайла та його сестри Наталі – вирощування шампіньйонів. Молоді, підприємливі, вони започаткували грибну справу 2009 року, створивши в селі Яблунівка Макарівського району Київської області приватне підприємство «Яблунівський виробничий комплекс».

Михайло має економічну освіту, Наталя – викладач математики. Але це не завадило їм успішно реалізуватися в аграрному бізнесі. А поклали початок цій справі їхні батьки, які, до слова, були «піонерами» у вирощуванні шампіньйонів в Україні.

– У наших батьків у підсобному господарстві був маленький бізнес на шампіньйонах, – розповідає пані Наталя, головний технолог виробництва. – Тоді споживач сприймав ці гриби як екзотику. А зараз вони посіли почесне місце в меню українців – низькокалорійні, з чудовими смаковими якостями. Незамінні для тих, хто перебуває на дієті. Та й фінансовий фактор має значення. Кілограм цього делікатесу коштує в середньому 28-30 грн, що значно дешевше, ніж м’ясо.

– Коли ми вирішили продовжити справу батьків, то в Яблунівці купили занедбані приміщення. Але розпочати її відразу не змогли – протягом чотирьох років витримували рейдерські атаки, доводили своє право на споруди в судах. Через це втратили дуже багато дорогоцінного часу, – згадує про перипетії початкового періоду Михайло Васильович.

Нині на підприємстві налічується 20 грибних камер. За словами Наталі, важливо дотримуватися технологічних процесів – завантажувати компост, пророщувати в ньому міцелій тощо. Має велике значення й дотримання кліматичних параметрів. Бо шампіньйони – культура вибаглива.

Період плодоношення передбачає три хвилі збирання врожаю. Гриби знімають зі стелажів на реалізацію у віці 33-35 днів. Проблем із продажем немає – благо, поруч столиця, де завжди на них великий попит.

Не пропадає і використаний компост. Це цінне органічне добриво охоче купляють власники присадибних ділянок.

ПП «Яблунівський виробничий комплекс» створило 15 робочих місць. Робітникам своєчасно виплачується заробітна плата – у середньому 3500 грн за місяць.
Бухгалтер Ірина Демчук розповіла, що підприємство щомісяця перераховує до сільського бюджету 5-6 тисяч грн.

Підверстка

«Душать» кредитні ставки

Михайло Ільчук кілька років тому загорівся ідеєю виробляти грибний компост у сусідньому селі Бишів.

– Я для цього маю хорошу виробничу базу, – розповідає він. – Зводив це підприємство за нідерландським проектом. Закупив ефективне, хоча й уживане закордонне обладнання – на мільйони гривень. Планував виготовляти міцелій: 10% – для себе, решту – на продаж. На цьому виробництві планував створити 50 робочих місць. Але у зв’язку з різким підвищенням курсу долара довелося всі процеси заморозити. Нині готовність цього комплексу становить 40%.
Зараз підприємцю пропонують кредити ряд фінансових установ. Але він не впевнений, що зможе повернути гроші вчасно.

– Кредити в понад 20% вбивають економіку, «душать» аграріїв, – каже Михайло Ільчук. – Сьогодні, як ніколи, Урядові час переглянути кредитну політику.

Василь ЗАКРЕВСЬКИЙ

Керівник грибного підприємства Михайло Ільчук
Робітниця М. Григорчук у цеху плодоношення

Фото автора

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.