Сад – що виноградник

_шпалерний.jpg

Науковець із Луцька одним із перших в області заклав шпалерний сад

Сад на трьох сотках, де росте 77 яблук різних сортів – гордість Михайла Шевчука, доктора сільськогосподарських наук, професора, завідувача кафедри ботаніки та садово-паркового господарства Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. 

– Сад на шпалерах ще називають «плоским» або «кордонним». Я про такий мріяв давно, – розповідає Михайло Йосипович. – Перший подібний з’явився у Франції та Бельгії. Згодом садівники побачили, що він має чимало переваг і стали застосовувати цей метод у всіх куточках світу. Суть його полягає  в тому, що всі дерева розташовуються в одній площині. Отож і опори для саду готують так, щоб на натягнутих між ними дротах особливим способом формувати крону. 

Щодо переваг такого саду, то дерева на шпалерах порівняно з тими, які ростуть у традиційних посадках, отримують більше світла. Ще в такому саду суттєво знижується ризик грибкових хвороб, бо він добре провітрюється. 

Місце варто обирати з південно-східного боку, ґрунт має бути родючим і легким. Дерева обирають на низькорослих підщепах, які сягають у висоту 2,5-3 метри, відстань між ними – 1,4 м, а ширина міжрядь – 2 метри. Ці параметри – найоптимальніші для невеликих одноосібних садів: зручно й обробку дерев провести, і траву в саду скосити. 

Перед закладкою саду потрібно обрати вид формування крони – «кордон», «віяло», «шпалера» чи «пальметта». А це залежить від сорту, підщепи й місцевості вирощування. 

Форма «кордон» передбачає посадку дерев під кутом 45 градусів. Гілочки   сягають довжини 50 см. Таке формування можна використовувати при посадці груш, слив та яблунь. За «віяла» основний стовбур укорочують на висоті 80 см, а гілочки, які відходять від нього, кріплять у вигляді променів. Ця форма добре підходить для вирощування сливи та вишні. Форма «шпалера» – найкраща для яблунь і груш: на деревах залишають по шість пар гілок, які розташовані симетрично від стовбура. «Пальметта» подібна до «шпалери», проте тут гілочки дерев ще й «дивляться» вгору (під кутом 45 градусів). Однак якою б не була форма, головна вимога, щоб стовбури були прикріплені до опори, а гілочки – до дротів і обов’язково в одній площині. 

За словами господаря, обрізку в перші три роки проводять лише один раз. І то в холодну пору року. Головна задача – не помилися з довжиною основних гілок і забезпечити рівномірність їхнього розташування. А ось вдруге сад обрізують уже в період вегетації, і мета такої обрізки – прибрати зайві, пошкоджені й хворі гілочки. У період формування врожаю садівник повинен видалити недорозвинені та уражені плоди, залишаючи лише великі та типові для сорту. Також потрібно видалити один із плодів, якщо два яблука торкаються одне одного. Зайве акуратно викручують. 

– З одного дерева я отримую приблизно 20-25 яблук, – розповідає Михайло Йосипович. – Усі плоди мають високотоварний вигляд, вага кожного сягає 250-300 грамів. До речі, з дерев із низькою кроною врожай збирають на два тижні раніше. Бажано зробити це до початку дощів, бо опади призводять до розтріскування плодів і зменшення періоду лежкості. Щоб переконатися, що час збирання настав, яблуко, яке ще висить на гілці, беруть у руку й прокручують. При цьому плодоніжка з плодом має легко відділитися від гілочки. Збір найкраще починати знизу і поступово підніматися вгору. Сигнал для літніх сортів – коли шкірка плоду із зеленої стане жовтувато-білою, плоди набудуть аромату і їх легко зірвати. Фрукти з осінніх сортів слід збирати, коли зернівки всередині яблук стануть коричневими. А ось яблука зимових сортів збирають якомога пізніше – у такому разі вони довше зберігатимуться. 

Олена Погорєлова, 

Волинська обл.


Секрети зберігання:

1. Зібраний урожай найкраще зберігати в плетених із лози корзинах і дерев’яних ящиках. При цьому яблука потрібно укладати плодоніжкою донизу, а ось груші – догори. 

2. Температура в приміщенні має становити восени чотири-шість градусів, а взимку – два-чотири. 

3. Раз на пять-шість днів потрібно оглянути яблука, і ті, що почали псуватися, – видалити. 

4. Якщо фрукти почали в’янути, то в приміщенні слід поставити посудину з водою, а коли відчувається надмірна вологість, то потрібно поставити посудину з хлористим кальцієм, який вбиратиме зайву вологу. 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.