Спорт на селі: на стадіоні в Білоусівці плекають рекорди

193.jpg

14/05/2014

Навіть зараз, коли на полі, в садах, городах безліч невідкладних робіт, у вихідні на стадіоні в Білоусівці Сокирянського району Чернівецької області вирують змагання.
Стадіон цей, збудований на кошти підприємців села, сьогодні нічим не поступається кращим спортивним спорудам краю. Є в Білоусівці і спортзал, а головні тренери місцевих спортивних талантів – шкільні учителі фізкультури Альона Маркиташ та Дмитро Подгорний.
– Відколи в кожній оселі з’явилися телевізори і комп’ютери, працювати стало важче, – каже Альона Володимирівна. – І боляче сьогодні чути, що через стан здоров’я допризовників фактично нема кого відправляти на армійську службу.

Не допомогли, а лише погіршили справу чиновники від Міносвіти, коли через зайву пересторогу виключили зі шкільної програми кросові пробіжки. Таким чином зникли певні тренувальні навантаження.
– Багато залежить і від нас, – не знімає з себе відповідальності Дмитро Іванович. – Адже здоров’я юнаків і дівчат залежить і від того, як проведемо урок, чи прищепимо бажання займатися рухливими іграми, відвідувати спортивні секції: баскетбольну, волейбольну, легкої атлетики.

Старання вчителів дають результати. Дві футбольні команди села – незмінні переможці та призери всіх без винятку спартакіад району.
Мої співрозмовники запрошують наступних вихідних до Білоусівки на чергові змагання сільської молоді. Народження нових рекордів не обіцяють, але позитивні емоції гарантують.

Іван АГАТІЙ
Фото автора.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.