Олег Катеринич: Гуси дуже ревниві, люблять солярій та легко обходяться без водойми

Katerun.jpg

11/04/2014

Ці птахи – давні мешканці селянських подвір’їв, хоча останнім часом і не такі часті. Мабуть, тому, що знаємо ми про них небагато. Більше – тільки завідувач відділом птахівництва Інституту тваринництва НААНУ, кандидат сільгоспнаук Олег Катеринич, який дав «Рідному селу» інтерв’ю.

– Які породи гусей найкращі для домашнього розведення?
– Гуси дуже невибагливі, тому вдома можна тримати будь-які породи. Все залежить від того, чого саме ви хочете від них отримати. Наприклад, кубанська сіра порода (легкий тип) має несучість 60-70 яєць при живій масі 3-4 кг; рейнська, горьківська, італійська породи (середній тип) дають 50-60 яєць при масі 3,5-4,2 кг; тулузька, велика сіра, велика біла, ліндовська (важкий тип) – по 30-45 яєць при масі 4,5-7 та навіть 9 кг. І всі перелічені породи в Україні популярні.

– Чи можуть гуски нестися двічі на рік?
– У них переважно один цикл – весняний. Але для отримання молодняка від «важких» (м’ясних) гусей іноді використовують два цикли продуктивності – весняний та осінній.

– Кажуть, що дикі гуси – дуже вірні, обирають собі пару на все життя. А домашні?
– Вони теж мають свої уподобання, часто ревнують. Наприклад, через ревнощі гуска може відкусити статевий орган своєму кавалерові, побачивши його з суперницею. Незважаючи на це, середньостатистична гусяча «родина» складається з одного самця і трьох-чотирьох самок. Вони самі групуються, відповідно до власних симпатій. При цьому кількісного перекосу в бік самців не повинно бути. А ось на племзаводі все вирішують родословні, з огляду на них і парують птахів.

– Як відрізнити гусака від гуски?
– У дорослому віці самці більші за самок, але не надто, тож орієнтуватися треба лише на статеві органи. В селах знають, що треба покласти птицю на спину, розсунути пір’я та відшукати клоаку. У ній ховається пеніс гуся. В науці є два способи: японський, коли добовим гусенятам розкривають клоаку і шукають так званий статевий горбик; і аутосексний, коли стать визначають за кольором пір’я. Але цей метод використовують лише для крупних порід, що походять від великого сірого гуся, рідше білого.

– Як обрати гусеня?
– Здорове добове гусеня має бути міцненьким, збитим, рухливим, зі втягнутим пупцем. Остерігайтеся шахраїв, оскільки часто кубанських сірих гусенят, які у дорослому віці набирають лише 3 кг, продають під виглядом великого сірого чи тулузького, який виростає до п’яти. У добовому віці їх не відрізнити, тому доводиться або вірити на слово, або вимагати документів на птицю. Коли купуєте дорослу птицю, орієнтуйтесь на загальний стан і подивіться на статеві органи. У гусаків вони можуть бути несформовані, надто маленькі, відкушені під час бійок або навіть гнилі внаслідок хвороби.

– Де краще утримувати гусей?
– У будь-якому приміщенні без протягів. Опалювати його не треба, плюсова температура потрібна хіба що гускам-несучкам та малечі. Одно-тритижневим гусенятам вистачить одного «квадрату» на вісім голів, у 4-9 тижнів та надалі на цій території вміститься у два рази менше гусей. Підлога може буде глинобитна, дощана, бетонна; гуси все одно сплять на ногах, трохи присівши. Задача господаря – слідкувати за чистотою підстилки, яка часто мокне та псується. Саме через це селяни якнайдовше тримають птиць на «прогулянках». Гуси легко витримують морози до мінус 25 градусів, адже вони захищені чудовим гусячим пухом. Але зловживати цим не варто, у птиці має бути можливість десь погрітися і відпочити.

– Мабуть, кожен з нас у дитинстві тікав від ґелготливого гусака. Як же вони уживаються у стаді?
– Самці часто б’ються, якщо їх багато. У промисловому птахівництві самців і самок годують окремо, потомство вирощують теж окремо від дорослих.

– А гуски добрі матусі?
– У гуски дуже розвинений інстинкт до насиджування. Знесла і сіла. А людині потрібно якомога більше яєць. Саме на збільшення несучості (з 3-7 до 30 яєць) спрямована і селекція. Щоб виключати інстинкт квочки, в інституті розроблена спеціальна «кормова добавка для боротьби із насиджуванням», і вона вже перевірена на гусях та індичках.

– Які особливості годівлі?
– 70% корму – зелена маса, тобто трава. Лише у двох випадках потрібні комбікорми: за кілька місяців до забою, щоб птиця набрала ваги, і гусенятам до 1,5-2 місяців.

– А як визначити, що гусак занадто набрав ваги?
– У гусей проблеми «занадто» немає, бо їх і вирощують на м’ясо. А вгодованого гуся визначають за характерною складкою, так званим «гаманцем», що з’являється у деяких порід між ногами.

– Скільки років живуть гуси?
– У племінному розведенні – 3-4 роки, в домашньому господарстві до 10-12 років.

– Чи потрібна їм вакцинація?
– Обов’язково – від вірусного ентериту. Причому вакцинувати треба не маленьких гусенят, а батьківське стадо. Імунітету, що передається від матері, вистачає на півроку. Далі щеплення робиться щороку в січні, перед початком нового сезону. Якщо ви купили пташенят у недбалих господарів, то є велика вірогідність того, що вони загинуть. Тому треба знати, в кого купувати, або вимагати довідку про щеплення. Крім ентериту, є паравірусна інфекція, але від неї поки що не існує вакцин. Це захворювання ми виявили випадково у 2011 році, поки що можемо його лише діагностувати. Воно має однакові з ентеритом симптоми, тому люди, що купували у нас вакцини від останнього, часто скаржаться, мовляв, птиця гине! А насправді це зовсім інша пошесть! Дасть бог, через кілька років і з нею зможемо боротися.

– Чи використовується в Україні примусова відгодівля гусей на печінку фуа-гра?
– Так, у нас це не заборонено. А ось майже вся Європа від такої практики відмовилась. Лише в Угорщині це вважається національним надбанням і одним із основних способів поповнення бюджету. Угорці заробляють на жирній печінці і м’ясі близько 40 млн доларів на рік. Україна теж має такий потенціал, причому колосальний! На жаль, на промисловому рівні з фуа-гра у нас працює лише одна фабрика. Чесно кажучи, коли європейці через гуманність від цього відмовились, багато птахівників (ми – не виключення) плекали надію на покращення бізнесу. Але поки що значних зрушень немає.

– І м’ясо чудове, і птиця невибаглива. Чому ж так рідко можна побачити її на подвір’ях?
– Тому що гусака треба вирощувати в середньому півроку, а курку-бройлера достатньо 30-42 днів погодувати, і вже можна повернути витрачені гроші. Качка потребує годівлі протягом 42-49 днів, що теж непогано. А гусенят зазвичай купують навесні, тримають на пасовищах влітку, дають зернову підкормку восени і забивають аж на Новий рік. Лише в лабораторних умовах з клітковим устаткуванням можна виростити гуся швидше – за 10-12 тижнів. Крім того, на гусятину складно знайти споживача, бо коштує птиця дорожче за курку чи качку. В Україні промислового вирощування гусей майже немає. На кожні 100 млн голів вітчизняної птиці маємо лише 2-5 млн гусей, 5-6 млн качок, все інше – кури. Різниця колосальна, що й казати.

– Десь чула, що при вирощуванні гусей на жирну печінку їхнє м’ясо стає непридатним до їжі, навіть токсичним. Це правда?
– Ні, це міф. Ми робили досліди з відгодівлі, а потім готували і печінку, і гусяче м’ясо в домашніх умовах – смакота! Правда, м’ясо піврічного гусака, що утримувався у звичайних умовах, значно жорсткіше, а у тримісячного інкубаторного – ніжне і соковите.

– Водойма для утримання обов’язкова?
– Якщо водойма є – чудово, якщо ні, нічого страшного. Деякі породи, в тому числі і наша крупна сіра, селекціонувались у післявоєнні часи як степові, тобто ті, що прекрасно почуваються без води.

– Скільки території потрібно для випасу гусей?
– На сезон знадобиться мінімум 100 кв. м на одну голову. Вони ж постійно їдять траву (до 500 г на добу) і потребують переміщення.

– А правда, що ці птахи обожнюють... солярій?
– Так! Солярієм птахівники називають пісочно-зольні купання, які дуже ефективні проти паразитів, особливо пухопероїда. Змішайте пісок і золу та насипте їх у забетоновані ямки. Гуси будуть самі підходити і копирсатися у суміші, як горобці в пилюці.

– Порадьте тим, хто мріє про гусячу ферму, з якої кількості голів починати?
– Заводити 50 гусей навряд чи є сенс. А ось півтисячі – це вже нормально, з такої кількості можна отримати багато яєць і одразу їх інкубувати, і найдоцільніше у власному інкубаторі.

– Який напрям найвигідніший?
– Якщо відгодовувати на печінку, то прибуток перекриє 80-90% собівартості птиці. При спецвідгодівлі можна отримати 0,4-1 кг печінки. Вартість 1 кг такого продукту – 300 гривень. Щодо м’яса, то з п’ятикілограмового гусака вийде 3 кг. Плюс можна обскубати грамів 300 пуху, його теж продають, як і гусячий жир. Взагалі, якщо порівнювати, то на першому місці буде печінка, потім пух, а вже на останньому – м’ясо.

Наталія Федорова