МОЯ ГІПОТЕЗА ПОХОДЖЕННЯ ЛЮДИНИ (НАЦІЙ, РАС)

getImage.jpeg

Науково доведено, що в останній Крейдовий період Мезозойської і на початку Кайнозойської ери відбувся в системі життя необхідний глобальний процес, який спричинив вимирання одних видів і зародження інших. Це також супроводжувалося відповідними геологічними процесами.
В кінці Мезозойської ери відбувалися складні рухи з піднесенням і опусканням земної поверхні, які могли бути спричинені зміною земних полюсів, або іншою космічною активністю. В верхньому Крейдовому періоді відбулися великі розломи земної кори і цілих материків.
Так деякі вчені вважають, що в цей період розкололась Гондвана, утворивши Африку і Південну Америку. На початку Кайнозойської ери відбулися сильні тектонічні рухи, які змінили поверхню Землі і надали її сучасного вигляду. У цей проміжок часу між двома ерами відбулася якісна зміна життя, багато видів вимерло, але на їх основі і на основі тих, що залишилися з’явилися нові види, які складають сучасну різноманітність тваринного і рослинного світу, в тому числі ссавців, до яких належить і людина.
У чому ж причина таких глобальних змін рослинного і тваринного світу саме у цей період?
- На моє тверде переконання однією з головних причин стала радіація, тобто тривалий влив підвищеної радіації, десь в більшій мірі, а десь у меншій, яка з розломів земної кори у цей період безперешкодно проривалася на поверхню. Саме це я вважаю і спричинило пік мутації всього живого (хромосомних і генних) на основі наявного тоді біологічного матеріалу. (Прошу не змішувати поняття мутації і гібридизації, бо остання призводить до виродження через змішування видів (заплідненням), а мутація, це зміна в середині виду під впливом певних чинників зовнішнього середовища, радіації в першу чергу).
Період того часу виражався в утворенні і в природному відборі тих якісних змін, що формували нові генетичні і екологічні взаємозв’язки кожного живого організму з оточуючим середовищем. Відомо, що радіація є одним з основних чинників життя на Землі. Цей безперервний вплив підвищених доз радіації на живі організми, що тривав не тисячоліттями, а мільйонами років розбалансувавши закони спадковості, викликавши пластичність ДНК-РНК, спричинив зміни в будові як окремих генів, клітин, так і органів, систем і їх функцій, що відбивалося на подальших фізіологічних і морфологічних особливостях цілих організмів, породивши тим самим розмаїття флори і фауни з максимальною здатністю пристосовуватися до умов навколишнього середовища. Найбільший свій вплив радіація спричиняє на мозок і нервову систему. Це відповідь на одвічне запитання - чому зараз мавпи не розумнішають і не перетворюються на людей, бо саме той тривалий відповідний радіоактивний вплив на все живе і спричинив ті колосальні зміни в природі (позитивні і негативні), яка сьогодні утворює життя на Землі. Тому не могли з’явитися мавпи без попередників. Тому не могли з’явитися люди з нічого, якщо б не було мавп, різних їх видів, що призвело до виникнення найрізноманітніших людських рас і націй, бо з нічого ніщо не народжується. У любому випадку для виникнення нового виду потрібний якийсь біологічний матеріал (вид) і вплив на нього в часі відповідних умов навколишнього середовища, в першу чергу радіації.
На сьогодні вже зрозуміло, що Дарвін не помилився лише в одному – що людина виникла з мавпи, але у нього так і не знайшлося логічного пояснення, що саме спричинило такі перетворення і це дало можливість багатьом поколінням вчених сумніватися в правдивості його теорії походження людини.
Анатолій Резнік
Україна
Хмельницька обл..
м. Волочиськ
вул. Незалежності 13/55
інд. 31200
тел. 0987794349
rieznik_anatolii@mail.ru
ukr.net.rie

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.