На Вінниччині ветеринари перевірили понад 2 тисячі пунктів прийому селянського молока

139588679.jpg

Державні інспектори ветеринарної медицини за рік перевірили понад 2 тисячі пунктів закупівлі селянського молока у Вінницькій області. Також, для контролю за дотриманням ветеринарно-санітарних вимог під час закупівлі такого молока, було перевірено більше 70 автоцистерн.

«З метою контролю за дотриманням ветеринарно-санітарних вимог при закупівлі сирого товарного молока, яке отримане від корів з особистих підсобних господарств, здійснюється ретельний нагляд фахівцями зі служби державної ветеринарної медицини Вінницької області. Протягом 2013 року обстежено 2203 пункти закупівлі молока та низка молокопереробних підприємств, а також – 72 автомолцистерни», − повідомляють у Держветфітослужбі.

У результаті перевірок видано майже 1000 приписів за порушення ветеринарно-санітарних вимог на пунктах заготівлі молока та за порушення правил перевезення молочної сировини. При цьому оштрафовано майже 600 осіб на суму понад 58 тисяч гривень.

Нагадаємо, що на Вінниччині протягом поточного року створено 175 пунктів із заготівлі сирого товарного молока, які обладнано холодильними установками та відповідним лабораторним обладнанням. На сьогодні в області налічується 740 таких пунктів.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.