На Луганщині посилюють заходи, щоб не допустити АЧС

IMG_5646_4.i545ndustriesapk.jpg

Державні інспектори ветеринарної медицини в Луганській області посилили заходи, щоб запобігти занесенню африканської чуми свиней у регіон. До таких дій ветеринари вдалися через випадки загибелі тварин від цього вірусу в сусідній Ростовській області Росії.

Так, пішохідні та автомобільні пункти перетину кордону будуть забезпечені додатковими дезінфікуючими засобами й обладнані дезбар’єрами. «Необхідно посилити протиепізоотичний контроль, оскільки ситуація з африканською чумою свиней загострилася. На території Ростовської області Російської Федерації зафіксовано три випадки загибелі диких кабанів у 4-9 км від кордону з нашою областю», − заявив перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Едуард Лозовський.

У зв’язку з цим в області планують посилити відповідальність фермерів та власників особистих господарств за приховування або несвоєчасне інформування про факти падежу худоби. Також на Луганщині хочуть закрити всі скотомогильники і замінити їх крематорієм для спалювання рештків полеглих тварин.

Окрім цього, планується встановити крематорії на дев’яти пунктах перетину російсько-українського кордону для утилізації конфіскованих заборонених для ввезення в Україну харчових продуктів. В області також вирішили забезпечити пішохідні та автомобільні пункти перетину кордону додатковими дезінфікуючими засобами і обладнати дезбар'єрами.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.