У Миколаєві вилучили 9 тонн неякісної тваринницької продукції і кормів

myaso1.jpg

Державні інспектори ветеринарної медицини спільно зі співробітниками ветміліції здійснили в Миколаєві перевірку понад 300 об'єктів. Зокрема, ветеринари навідалися до супермаркетів, точок роздрібної торгівлі, оптових баз, м’ясопереробних підприємств та господарств, у яких утримують худобу.

Під час інспектування було виявлено низку порушень, а з обігу вилучено понад 9 тонн неякісної тваринницької продукції і кормів для тварин. Миколаївські ветеринари здійснили рейд на понад 300 об’єктах, зокрема, було перевірено роботу супермаркетів, точок роздрібної торгівлі та оптових баз, м’ясопереробних підприємств і господарств, у яких утримують худобу.

У результаті інспекцій ветеринари вилучили понад 9 тонн неякісної продукції тваринництва, а також кормів для худоби. А на порушників законодавства складено більше 200 адмінпротоколів через порушення правил карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог. У дохід держави стягнуто штрафів на суму понад 32 тисячі гривень. Так, під час перевірки одного з супермаркетів Миколаєва було виявлено півтонни несертифікованої свинини з країн Південної Америки.

Як з’ясувалося, м’ясо продавали без маркування українською мовою та без відповідних ветеринарних документів. Наразі продукцію вилучили з обігу, а керівника підприємства притягнули до відповідальності.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.