Не кожного дня людині усміхаєтьсяч удача

16-2.jpg

28/08/2013

Нарешті редакція газети вручила приз переможцеві розіграшу, який ми провели серед передплатників 19 липня. Морозильну камеру від нашого партнера, провідного українського виробника побутової техніки компанії «Норд» отримав Віталій Іванович Завгородній, житель села Лебедин Шполянського району Черкаської області. Із доставкою, щоправда, вийшов невеличкий казус, кур’єрська пошта відвезла приз спочатку в місто Лебедин Сумської області. Та хоч із запізнення, а морозильна камера нарешті дісталася, так би мовити, свого дому.
Віталій Іванович мандри морозилки сприйняв з усмішкою, навіть розповів байку. Поїхав якось дядько з села Лебедин до Києва на базар. Повертається втомлений, на автовокзалі побачив автобус із написом «Лебедин», сів та й дорогою заснув. Прокидається і спросоння дивується з того, як розрісся його Лебедин. Лише потім зрозумів, що потрапив до іншої області.
Наш читач, звісно, радів виграшу, бо не кожного дня усміхається удача. До того ж йому є чим завантажити морозилку: тримає бройлерів і кролів, доглядає город і сад.
– Якось побачив у сусідки газету, взяв почитати, – розповідає він історію знайомства з «Рідним селом». – Газета мені відразу сподобалась. Там є все, що може згодитися селянинові. Тож передплачую її майже рік.
Приблизно стільки ж часу Віталій Іванович на пенсії. Тридцять років працював на насіннєвому заводі у відділі контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, а зараз цілком віддався улюбленій городницькій справі.
– В кожної людини є захоплення, – розмірковує він. – Хто на полювання ходить, хто любить риболовлю. А я ось люблю посадити щось у землю і спостерігати, як воно росте, розвивається.
Є в господаря і ноу-хау. Його баклажани, приміром, ростуть у корпусі старого холодильника, бо інакше, каже, колорадський жук з’їдає. А в огорожу якщо жук і залетить, то Віталій Іванович після ранкового огляду посадок його знайде і знищить.
Мають Завгородні ще город у 50 соток, де вирощують картоплю, кукурудзу та люцерну для кролів. Придбав господар мотоблок, тепер значно легше буде обробляти чималу площу, саджати картоплю.
Всі овочі Віталій Іванович вирощує для себе, а не на продаж, бо має велику сім’ю: дві дочки вийшли заміж, є троє онуків. Старшому десять років, а найменшому три місяці. Для них і старається.

Іван Комаров

Зображення: 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.