У поле – спостерігати, як ростуть колоски

4-2.jpg

26/06/2013

У селі Привілля Троїцького району Луганської області 45 років працює дитячий садок «Привільське сонечко», який за всі ці роки ні на день не припиняв роботи. Зараз у двох його групах сорок малюків.


А бажаючих, за словами сільського голови Володимира Ворвулєва, набагато більше, довелося навіть додатково закупити ліжечка і столи. Подобається батькам те, що в дитсадку до виховання їхніх малюків підходять неформально. Як от вихователька Мирослава Ляшенко, яка торік, за підсумками районного конкурсу «Людина року-2012», отримала нагороду в номінації «За особистий внесок у виховання підростаючого покоління», ще й перемогла в районному етапі конкурсу «Вихователь року-2012».
– Діти з батьками спілкуються тільки ввечері й у вихідні. А весь день з ними вихователька. Тому дуже важливо, щоб дитина відчувала себе в дитячому саду спокійно і впевнено, мала можливість розкрити свої здібності, – вважає вона.
Щоб зберегти моменти з життя своїх вихованців, Мирослава Анатоліївна постійно фотографує їх, а потім фото віддає батькам. А таких цікавих моментів за день у групі – хоч греблю гати. Діти то малюють пальчиками, то з кольорового паперу, який рвуть, виготовляють різні вироби, то працюють з солоним тістом, то створюють квіллінг — візерунки з паперових смужок. А скільки всього дізнаються під час прогулянок!
– Прогулянка в нас починається о пів на одинадцяту ранку. І ми під час них такі серйозні подорожі місцевого масштабу здійснюємо! Спостерігаємо за сонечком, за першою квіткою, що розквітла, щойно сніг зійшов, слухаємо пташок, годуємо їх. Йдемо на поле, де соняхи. Розглядаємо колоски на пшеничному. Збираємо лікарські трави, сушимо їх і взимку п’ємо вітамінні чаї, – розповідає вихователька.
Мирослава Анатоліївна настільки захоплена своєю роботою, що вся її сім’я допомагає у пошуках цікавинок для дітлахів. Сини шукають для мами в Інтернеті дитячі вірші, музику, ідеї для поробок. Чоловік, майстер на всі руки, збудував для малечі альтанки.
У Привіллі дуже люблять, коли його вихованці беруть участь у святкових сільських заходах. У День працівників сільського господарства, наприклад, дітлахи в білих фартушках та кухарських ковпаках розносять по залу пиріжки, спечені з борошна нового врожаю.
А скоро Івана Купала, і малята вже готуються виконати ролі русалок.

Лариса ЧАЙКА

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.